CS:GO esporcu nasıl olunur?

Tamam hocamda büyük turnuvalara katılmıyorum herkes turnuvalar katılabilir o zaman herkes e sporcu olur benim e sporcu olarak kastım tanınır biri olmak.

Tanınır biri olunca e-sporcu olmuyorsun mesela senin dediğine bakarsak Fenerbahçe'de oynayan birisi futbolcu ama 4.kümeden bir takımda oynayan bir kişi futbolcu değil eğer o işi yapıyorsa ne-sporcusundur.

Hocam çok iyi oyun kuruyorum takım arkadaşlarım beni dinlediği zaman taktiklere yer veriyorum ve smoke flash biliyorum ama takım beni dinlemediği zaman el alamıyoruz
Dediğin gibiyse iyi. Ciddi düşünüyorsan eğer, Faceit oynaman lazım. Ranked maçlar oynayıp e-sporcu olmak zor. Faceit her türlü daha iyi. Faceit oynamaya başlayın. Asıl maçları Faceit'te oynandığını anlarsınız.

Ben mesela 12 yaşındayım bir takımda oynuyorum aylık 300 Euro gibi bir para ödüyorlar benim için turnuvalara katılıyoruz öyle rekabetçiye girip 1000 saatli oyuncuları tokatlamakla e sporcu olunmaz.
bruh moment öyle bir andır ki; denizler alev alır, gök yere iner. yer sarsılır, sular coşar. koca dağlar sarsılır, ölüler canlanır...

Bruh moment öyle bir andır ki; denizler alev alır, gök yere iner. Yer sarsılır, sular coşar. Koca dağlar sarsılır, ölüler canlanır...

Bruh momento numero quatro :D.
Dediğin gibiyse iyi. Ciddi düşünüyorsan eğer, Faceit oynaman lazım. Ranked maçlar oynayıp e-sporcu olmak zor. Faceit her türlü daha iyi. Faceit oynamaya başlayın. Asıl maçları Faceit'te oynandığını anlarsınız.

Tamamdır ben Faceit oynamayayım düzgün takım arkadaşları bulayım belki bu yolda ilerleriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı