CS:GO eşyasını gerçek paraya çevirme

kenan360

Decapat
Az önce CS:GO'ya gelen yeni kasadan düşürdüm. Fiyatı 100TL.
Bunu satıp parasını kartıma aktarmak istiyorum. Bana en az komisyon alan, güvenilir site önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada kasayı sattım ardından Steam bakiyem ile kendi kartımdaki bakiyeyi birleştirip bir kaçtane oyun satın aldım, şimdi iade ederken kartıma iade ediyor hepsini ☺️

Böyle olmaması lazım aslında . Benim bildiğim parayı steam'e iade etmeli ? . Ben denedim bende olmamıştı.
Arkadaşın anlattığı biraz tuhaf geldi bana. Yani karta iade oluyor lakin önceki bakiye ile kartına iade nasıl yaptı o kısı anlamış değilim. Yani oyundan düşürdüğümüz eşyayı Steam de satıcaz, Steam de kartımız ile oyun alıcaz. Steam den iade istiycez. Evet buraya kadar tamam fakat Steam bize kartımızdan aldığımız oyunun parasını kartımıza iade ediyor, oyundan düşürüp sattığımız kasayı iade ettiğini ne duydum ne gördüm. :)

Arkadaşın anlattığı biraz tuhaf geldi bana. Yani karta iade oluyor lakin önceki bakiye ile kartına iade nasıl yaptı o kısı anlamış değilim. Yani oyundan düşürdüğümüz eşyayı Steam de satıcaz, Steam de kartımız ile oyun alıcaz. Steam den iade istiycez. Evet buraya kadar tamam fakat Steam bize kartımızdan aldığımız oyunun parasını kartımıza iade ediyor, oyundan düşürüp sattığımız kasayı iade ettiğini ne duydum ne gördüm. :)
Evet ben de öyle biliyorum steamden alırsan steam'e , karttan alırsan kart'a iade ediyor yani nereden alırsan oraya iade ediyor. Öyle olmasaydı herkes rahatlıkla gerçek paraya çevirirdi. Trolluyor arkadaş heralde emin değilim ama.

Evet ben de öyle biliyorum steamden alırsan steam'e , karttan alırsan kart'a iade ediyor yani nereden alırsan oraya iade ediyor. Öyle olmasaydı herkes rahatlıkla gerçek paraya çevirirdi. Trolluyor arkadaş heralde emin değilim ama.
Belki bir açıklama yapar arkadaş, bizde bakiyemizi siteler aracılığı olmadan banka kartlarımıza aktarabiliriz. 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı