CS:GO eşyayı az zararla nakde çevirmek

Elphes

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler ve iyi bayramlar öncelikle. Steam envanterimde
El Sargıları | Çöl Poşusu eldivenim var ve şu anki fiyatı 2400 TL fakat ben bunu nakite çevirmek istediğimde ByNoGame de mesela 1200 TL teklif etti. ShadowPay de %5 yazmasına rağmen 1289 TL teklif etti. Daha iyi fiyata satabileceğim yerler var mıdır? Çok paraya sıkıştım bu aralar ondan bekleyemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok paraya sıkıştım bu aralar ondan bekleyemem.
Kurban bayramı tatili bitene kadar sitelerden paranızı çekemezsiniz. Sitelerin bize sat kısımlarını kullanmayın. Gamesatış, Bynogame gibi sitelere kendiniz indirimli şekilde ilan koyarak satmayı deneyebilirsiniz, para çok acil lazımsa ikinci el kategorisinde konu açarsanız 1400₺'ye alabilirim.

Kurban bayramı tatili bitene kadar sitelerden paranızı çekemezsiniz. Sitelerin bize sat kısımlarını kullanmayın. Gamesatış, Bynogame gibi sitelere kendiniz indirimli şekilde ilan koyarak satmayı deneyebilirsiniz, para çok acil lazımsa ikinci el kategorisinde konu açarsanız 1400₺'ye alabilirim.
yok hocam daha da paraya sıkıştım artık : D 2018 boston scream çıkartma aldım. Eğer hala almak istiyorsan hesapla 2400 e bırakırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı