CS:GO Faceit AC kurduğunda RX 570 devre dışı kalıyor

Murathan55

Centipat
Konu başlığında belirttiğim gibi 2. el yeni ekran kartı aldım RX570 (eski ekran kartında böyle sorun yoktu) driver kurdum, kullanıyorum ama Faceit AC kurduğumda ekran kartı devre dışı kalıyor, aygıt yöneticisinde ünlem oluyor. Faceit AC kaldırdığımda ünlem de gidiyor, sorunu nasıl çözebilirim?

bilmiyorum zaten direkt driver kurunca açılmamıştı erkan kartı yani yine ünlem vardı atikmdag-patcher diye bi uygulama yükledim sonra pc restart attım oldu ama faceit ac kurunca yine devre dışı kalıyor ekran kartı ünlem oluyor aygıt yöneticisinde silince sorun kalkıyor

Daha yeni rx 570 aldım bi tedirgin olmaya başladım.
sıfır aldıysan sorun olmaybilir ama yinede emin değilim zaten ben de 2. el aldım alalı daha 1 ay oldu olacak
AMD driverı daha eski bir sürümü yükleyebilir misiniz? Mesela 20.4.2 driverı. Linki bırakıyorum.

AMD 20.4.2
sanırım zaten 20.4.2 vardı dün gece güncelledim 20.9.2 var şuan 20.4.2 varken de denemiştim olmadı güncelledim yine faceit ac kurdum yine olmadı başka bi çözüm yolu var mıdır

Faceit Anti-Cheat birimine sorunu iletin.
a.PNG

Senin için discorddan bir yetkiliye durumu ilettim gördüğüm gibi ticket oluştursun dedi.

Son düzenleme:
Konu başlığında belirttiğim gibi 2. el yeni ekran kartı aldım RX570 (eski ekran kartında böyle sorun yoktu) driver kurdum, kullanıyorum ama Faceit AC kurduğumda ekran kartı devre dışı kalıyor, aygıt yöneticisinde ünlem oluyor. Faceit AC kaldırdığımda ünlem de gidiyor, sorunu nasıl çözebilirim?
Merhaba sorunu çözebildiniz mi? Bende de aynısı oluyor faceit kurduğum zaman ekran kartım devre dışı kalıyor ama silince tekrar geliyor.

Geri
Yukarı