CS:GO Faceit Premium alınır mı?

arda can0l0

Centipat
Şimdi açıkçası Faceit başlamayı düşünüyorum.
Premium alacağım ama aklımda öncelikle şu soru var 1 aylığı 35 TL gösteriyor. Challangelara baktığımda bir ayda 60W alırsam 100 liralık bir skin alabiliyorum. Sormak istediğim sizce mantıklı mı? Ayrıca Faceit hakkında bilmem gereken başka şeyler varsa onları da yazarsanız sevinirim. (Premiumsuz yaklaşık 10 maç falan attım işlerin nasıl işlediğini biliyorum bilmem gereken detayları söyleseniz yeter.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle eğer zaten skinlere veya steame para yatırmayı düşünüyorsan görevleri tamamladığın takdirde her türlü kârdasın.

Şöyle özetleyeyim;
Eğer 60W 20K Faceit point görevini yaparsan 14K Pointe 10 Euro ve 7K Pointe 5 Euroluk 2 Steam cüzdan kodu alabilirsin Faceit mağazsından bu da yaklaşık 115 liraya tekabül ediyor şu anki Euro kuruna göre. (Bu arada Faceit premium 1 aylık 49 liradır KDV dahil 59 liraya denk geliyor) Yani 59 Lira verip 115 Lira yapmış oluyorsun bu da yaklaşık 57 lira gibi bir kâr demek oluyor. Tabi istersen direk 18K Pointe M4A4 Buzz kill falanda alabilirsin piyasa değeri 130 liradır ama satmak istersen o paranın 100'ü falan sana kalır kesintiyle,yani skin olarak kullanıcaksan bozdurmucaksan direk skin olarak çekmen daha mantıklı Faceit pointi.
Ben 2 gün önce aldım 2 günde 7 win aldım hiç kasmadan ve oyunlar kaliteli geçiyor 128 Tick olduğu için,ayrıca sunucuların konumu farklı olduğu için normalden çok daha düşük ping alıyorsun :)

Hocam öncelikle eğer zaten skinlere veya steame para yatırmayı düşünüyorsan görevleri tamamladığın takdirde her türlü kârdasın.

Şöyle özetleyeyim;
Eğer 60W 20K Faceit point görevini yaparsan 14K Pointe 10 Euro ve 7K Pointe 5 Euroluk 2 Steam cüzdan kodu alabilirsin Faceit mağazsından bu da yaklaşık 115 liraya tekabül ediyor şu anki Euro kuruna göre. (Bu arada Faceit premium 1 aylık 49 liradır KDV dahil 59 liraya denk geliyor) Yani 59 Lira verip 115 Lira yapmış oluyorsun bu da yaklaşık 57 lira gibi bir kâr demek oluyor. Tabi istersen direk 18K Pointe M4A4 Buzz kill falanda alabilirsin piyasa değeri 130 liradır ama satmak istersen o paranın 100'ü falan sana kalır kesintiyle,yani skin olarak kullanıcaksan bozdurmucaksan direk skin olarak çekmen daha mantıklı Faceit pointi.
Ben 2 gün önce aldım 2 günde 7 win aldım hiç kasmadan ve oyunlar kaliteli geçiyor 128 Tick olduğu için,ayrıca sunucuların konumu farklı olduğu için normalden çok daha düşük ping alıyorsun :)
Hocam ininal kart ile alınabiliyor mu? Point nasıl kasılıyor?

Asıl soru faceit varken mm oynanır mı olmalıydı bence. 60 win'e verdiği ödül hesaptan hesaba değişiyor. Benim de 20k veriyor. Mesela ben 5 gün önce aldım premiumu şuan 52 galibiyetim var. Zor da değil zaten. Bir de lig olayı var. Aşağıdaki resimde görebilirsin. Mesela ben 2.yim böyle tamamlarsam ay sonunda 7k da oradan gelecek.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    1,7 KB · Görüntüleme: 1.794
mm oynamamın sebebi arkadaşlarla giriyorum genelde ayrıca rankım da o kadar yüksek değil şuanda çift keleşim rank kasmak cazibeli geliyor açıkcası. zaten faceitte 30 a yakın maç atmışımdır serverlarının kalitesini biliyorum. 128 tick kendini bayağı hissettiriyor mmde adama dokunmayacak inceliklerden vurabiliyorsun yine de 60 lira vermek fazla geliyor açıkcası....

Şimdi açıkçası Faceit başlamayı düşünüyorum.
Premium alacağım ama aklımda öncelikle şu soru var 1 aylığı 35 TL gösteriyor. Challangelara baktığımda bir ayda 60W alırsam 100 liralık bir skin alabiliyorum. Sormak istediğim sizce mantıklı mı? Ayrıca Faceit hakkında bilmem gereken başka şeyler varsa onları da yazarsanız sevinirim. (Premiumsuz yaklaşık 10 maç falan attım işlerin nasıl işlediğini biliyorum bilmem gereken detayları söyleseniz yeter.)

Eğer CS:GO oynamayı seviyorsal al. Keyfine bak.
Premium olanı almanız lazım. Support alırsanız sadece Premium üyeler ile oynarsınız.
Ayrıca Premium olmanın bir avantajı ise map peek yani oyunu aratmadan belirli mapleri seçip aratabilirsiniz.
Premium'da hile gelme olasılığı yok denecek kadar az. Aylık görevler var mesela 200Win alırsan şu kadar puan veriyorum diye. O puanlarla da marketten item alabiliyorsun. 1 ayda bıçak çektim o şekilde ama 200W'in almak hiç kolay değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı