CS:GO FPS normalin altında kalıyor

Smoke28

Decapat
Merhaba. Ben Izoly K202 İ5 3.46ghz 8mb 8gb 4gb E.k Oyun Bilgisayarı - n11.com bu bilgisayarı aldım. Normalde CS:GO'yu çalıştırır ama en düşük ayarlarda 800X600'de oynuyorum ama bazı aralıklarda yine kasmalar mevcut ve FPS'im düşük. PC şu an 4 aylık. Sizce neyi değiştirmeliyim, bunu cidden işin uzmanı birisi cevaplarsa çok sevinirim. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İçinde i5-650 var bilgisayarın.

Siz bilgisayarı 4 aylık sanıyorsunuz. İşlemciniz tam 8.5 yaşında. Intel Core i5 diye almışsınız ama içinde ilk nesil i5 var.

O bilgisayarla CS:GO'yu oynayamazsınız. Hele hele düşük çözünürlükte imkanı yok oynayamazsınız. Üzgünüm.
Sizce neyi değiştirmeliyim, bunu cidden işin uzmanı birisi cevaplarsa çok sevinirim.
Alırken de konu açsaydınız, böyle olmazdı maalesef.

Siz bilgisayarı 4 aylık sanıyorsunuz. İşlemciniz tam 8.5 yaşında. Intel Core i5 diye almışsınız ama içinde ilk nesil i5 var.

O bilgisayarla CS:GO'yu oynayamazsınız. Hele hele düşük çözünürlükte imkanı yok oynayamazsınız. Üzgünüm.
Sizce neyi değiştirmeliyim, bunu cidden işin uzmanı birisi cevaplarsa çok sevinirim.

Çözüm

o zaman şanslıyım yinede ranked maçımda 70-80 fps ye kadar alıyorum
ama dediğin doğru da aile büyüğümün alması yüzünden naparsın

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı