CS:GO FPS sabitleme

Vsync açmayı dene olmassa ekran kartın nvidia ise denetim masasında fps ayarlama kısmı vardı birde ordan dene fps_max 600 falan yaparsanda işlemci , ekran kartı kullanımını fps_max 300 e göre dahada arttırırsın bi dene bakalım 300 civarında tutarsın tahminimce fpsi

monitörüm 144hz de yapan nasıl yapıyor anlamıyorum onların nasıl düşmüyor
Bakın, zaten monitörünüz 144 hz yani en fazla alacağınız FPS değeri 144 FPS, 300 FPS oyunun sadece gösterdiği FPS değeri, 200 FPS'leri görüyor ise zaten alacağınız FPS değerini almışsınız, daha neden uğraşıyorsunuz. Eğer hem işlemcime zarar vereceğim hem oyun oynayacağım derseniz, ThrottleStop var.İşlemci frekansını sabitliyor ve istediğiniz FPS'i alıyorsunuz.

Kullanmanızı pek önermem, büyük ölçüde işlemciniz zarar görebilir, illa kullanacağım derseniz, Youtube üzerinde bir sürü ThrottleStop rehberi var.

Bakın, zaten monitörünüz 144 hz yani en fazla alacağınız FPS değeri 144 FPS, 300 FPS oyunun sadece gösterdiği FPS değeri, 200 FPS'leri görüyor ise zaten alacağınız FPS değerini almışsınız, daha neden uğraşıyorsunuz. Eğer hem işlemcime zarar vereceğim hem oyun oynayacağım derseniz, ThrottleStop var.İşlemci frekansını sabitliyor ve istediğiniz FPS'i alıyorsunuz.

Kullanmanızı pek önermem, büyük ölçüde işlemciniz zarar görebilir, illa kullanacağım derseniz, Youtube üzerinde bir sürü ThrottleStop rehberi var.
Yeri burasımı bilmiyorum ama benim cs:go da darboğaz var işlemci ve gpu kullanımı düşük bu programı kursam işlemci kullanımı artıcağı için ekran kartıda artıp fps im artar mı?

Geri
Yukarı