CS:GO freestyle ban yedirir mi?

• Konuyu başlatan xagee
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B

xagee

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO'da freestyle kullanıyorum ve oyunumun başlatma seçeneklerinde -allow_third_party_software kodu var. Maç ara dediğimde güvenin azaldığını falan söylüyor hile vs kullanmıyorum ban yeme ihtimalim var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeme ihtimalin var. Onun yerine denetim masasından renk ayarlarınızı ayarlayın. Arkadaşım CCleaner'ı arkada açtığı için ban yemişti. Valve artık bu tür konularada daha ciddi adımlar atıyor.

CCleaner VAC yasaklamasına neden olmaz. Arkadaşının hile kullanıp yasaklama aldığına oldukça eminim. CCleaner sadece VAC korumalı oyun oynarken arka planda açınca '' VAC Tarafından bağlantınız kesildi: Güvenli sunucularda oynayamazsınız.'' hatasına neden olur. Bunun dışında yasaklama vb. gibi bir soruna yol açmaz. Yanlış bilgi vermeyelim. Bu da kanıtı:

Ekran görüntüsü 2021-03-09 235715.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu kod ile oyuna girdiğinizde eşleştirme yaparken daha düşük güven faktörü olan oyuncular ile eşleştirme yapar. Bu şekilde hile gelme ihtimali daha yüksek ama güven faktörü puanınız aşırı yüksekse sorun olacağını sanmıyorum.

CCleaner VAC yasaklamasına neden olmaz. Arkadaşının hile kullanıp yasaklama aldığına oldukça eminim. CCleaner sadece VAC korumalı oyun oynarken arka planda açınca '' VAC Tarafından bağlantınız kesildi: Güvenli sunucularda oynayamazsınız.'' hatasına neden olur. Bunun dışında yasaklama vb. gibi bir soruna yol açmaz. Yanlış bilgi vermeyelim. Bu da kanıtı:

Eki Görüntüle 914689
Tamam hocam. Arkadaşım yalan söylemiş olabilir.

Fakat @Rauxer'in ''hahaha'' bırakması hiç hoş değil. :D

Geri
Yukarı