CS:GO genel bekleme süresi

Merhaba arkadaşlar ben dün CS:GO oyununa yoldaş girdim ve birdenbire oyundan attı ve genel bekleme süresinde bir hata verdi. Hiçbir şekilde hile ve dış yazılım kullanmadım.

20200420141142_1.jpg

Steam desteğe ticket at ama yazıda lütfen açın gibi kelimeler kullanma olayı olduğu gibi sade ve kibar dille anlat onlar bakacaktır mutlaka.

Steam desteğe ticket at ama yazıda lütfen açın gibi kelimeler kullanma olayı olduğu gibi sade ve kibar dille anlat onlar bakacaktır mutlaka.

Mesaj attım Steam'e attığım mesajda hesabımı tekrar incelerseniz hile olmadığım ortaya çıkacaktır hesabımın tekrar incelenmesi için ricada bulunuyorum teşekkürler diye bir mesaj attım uygun mudur

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam hesap linki atar mısın? Bir de zahmet olmazsa son oynadığın rekabetçi maçın paylaşım kodunu atarsan iyi olabilir. Büyük ihtimalle OW ban yemişsin. Geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı