CS:GO genel bekleme süresi

Steam Community :: Zınq - VortEx buyur

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-oimc7-b66Y2-5MY27-KyP3D-PADUM

Kod bu gözüküyor

Karşı takım sizi biraz hırpalamış. Birkaç anormal hs gördüm aslında senin aimin solda olmasına rağmen adama hs gidiyor. Takım arkadaşına bilerek zarar da vermişsin oyun başlarında.

Oyun yasaklamasının ayrıyeten VAC yasağına dönüşeceğinden adım gibi eminim. 1 hafta sürmez.
Bekleyip göreceğiz.

Beklemeye gerek yok. Oyun yasaklaması sandığımdan da hızlı bir şekilde VAC yasağına dönüşmüş.

Birbirinden bağımsız çalışan her iki anti-hile sistemi hesapta hile kullanıldığına hükmetmiş. Geçmiş olsun.
Bu kadar hızlı olacağını ben bile tahmin etmiyordum. :D Dur @reptile belki kuzeni falan açmıştır o yüzden haberi yoktur. :/

Birileri kullanmış orası kesin. Tek bir sistem tarafından yasaklama verilseydi hatalı olma ihtimali var derdim. Hem Overwatch hem de VAC tarafından yasaklama veriliyorsa o yasaklamanın hatalı olma ihtimali yoktur.

Şu forumda yorum yaptığım hiçbir Overwatch ya da VAC yasaklaması konusunda yanıldığımı görmedim. Genelde Overwatch yasaklamalarının %99,9'u ayrıyeten VAC yasağına dönüştürülüyor. Hatalı yasaklama alanlar ise bir elin parmağını geçmez.

Katılıyorum hocam. Zaten kimse durduk yere OW düşmez. İlla bir şeyler yapıyorlar sonra klasik yalanlar. En azından itiraf etseler ben kullandım diye. O da yok maalesef.

Katılıyorum hocam. Zaten kimse durduk yere OW düşmez. İlla bir şeyler yapıyorlar sonra klasik yalanlar. En azından itiraf etseler ben kullandım diye. O da yok maalesef.
.dd arkadaşlar cidden hile açmadım size bunu nasıl inandırabilir bilmiyorum ama gerçekten bugüne kadar hile kullanmak vb aklıma gelmedi ama siz yine kendi bildiğiniz düşünün .d
Beklemeye gerek yok. Oyun yasaklaması sandığımdan da hızlı bir şekilde VAC yasağına dönüşmüş.

Birbirinden bağımsız çalışan her iki anti-hile sistemi hesapta hile kullanıldığına hükmetmiş. Geçmiş olsun.
arkadaşlar gerçekten şu güne kadar ne bir hile ne de bir dış yazılım kullanmak aklıma gemedi yemin edebilirmki hile kullanmadım bunu nasıl kanat getiriyolar anlamıyorum o kadar gerçekten hile geliyor onlara bişey yapılmıyor suçsuz olan insanlara kafa tutuyolar

Siz açmamış olabilirsiniz, fakat birileri açmış. Yoksa hesabınız her iki anti-hile tarafından yasaklanmazdı.

Overwatch müfettişleri hile kullanıldığına hükmetmiş. Bunun üzerine ayrıyeten tamamen otomatik bir yazılım olan VAC sistemi de hile tespit etmiş ve hesabı yasaklamış. Başka bir açıklaması yok bu işin.

.dD arkadaşlar cidden hile açmadım size bunu nasıl inandırabilir bilmiyorum ama gerçekten bugüne kadar hile kullanmak vb aklıma gelmedi ama siz yine kendi bildiğiniz düşünün .d

Arkadaşlar gerçekten şu güne kadar ne bir hile ne de bir dış yazılım kullanmak aklıma gemedi yemin edebilirmki hile kullanmadım bunu nasıl kanat getirıyorlar anlamıyorum o kadar gerçekten hile geliyor onlara bir şey yapılmıyor suçsuz olan insanlara kafa tutuyolar

Biz elbette yine kendi bildiğimizi düşüneceğiz. Çünkü senden Steam profil istememin sebebi zaten buydu. Oyun yasaklaması almış mısın almamış mısın ona bakmak içindi. @reptile'nin dediği 1 günden daha az sürece hemen gerçekleşti ve VAC'a dönüştü. Sen istediğin kadar hile yapmadım de. Profilinde o VAC yazdığı için artık hile yapmış birisi sayılıyorsun.

Biz elbette yine kendi bildiğimizi düşüneceğiz. Çünkü senden Steam profil istememin sebebi zaten buydu. Oyun yasaklaması almış mısın almamış mısın ona bakmak içindi. @reptile'nin dediği 1 günden daha az sürece hemen gerçekleşti ve VAC'a dönüştü. Sen istediğin kadar hile yapmadım de. Profilinde o VAC yazdığı için artık hile yapmış birisi sayılıyorsun.

Ok, kendi bildiğinizi düşünün.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı