CS:GO genel bekleme süresi

Aynen kardeşim hileciyim nereden bildin? Şaka gibi ya :D.

Senin VAC yediğinden haberin yok herhalde kardeş. :D Steam profil linkini buraya atmıştın. Steam Community :: Zınq - VortEx
Üstüne iyi gider, afiyet olsun. :D.

su.png

Senin için düşenebileceğimiz en iyi şey çok iyi oynuyorsun ve karşı takımlar ağlayıp raporlaya raporlaya Owerwatch'a düşürdü. Müfettişler de hatalı kara aldı fakat iş bu sefer "VAC" reiste bitiyor. CS için hile kullanmıyor olabilirsin fakat Cheat Engine gibi programları algılıyormuş bu, Cheat Engine olmaz GTA 4 traineri olur vb. şeyleri de algılayabilir. Bu yüzden yıllar önce hile yapmadığım Unturned'dan VAC yedim çok üzücü, rahatsız edici bir durum. Arkadaşların dediği gibi tek yapmanız gereken soğuk su içmek, telefon numaranız başka bir Steam hesabında kullanılıyor mu diye bakmak ya da hesabı verdiğiniz/vermeseniz bile girmiş olabilecek kişileri suçlamanız gerekmekte.

Cheat Engine gibi programları algılıyormuş

Cheat Engine'i oyuna enjekte etmediğin sürece oyundan VAC yasağı alma ihtimalin yok. En fazla VAC hatası alırsın ve sunuculara bağlanmana izin vermez.

GTA 4 trainer'i yüzünden ya da farklı bir oyunda hile kullandığın için diğer bir oyundan yasaklama almazsın.

CS için hile kullanmıyor olabilirsin

O zaman Overwatch'a düşmezdi zaten. Overwatch'a düşüp üstüne VAC sisteminden yasaklama alıyorsan sebebi bellidir.

Son düzenleme:
Ok, kendi bildiğinizi düşünün.
Böyle davranmanız yanlış. Yapay zeka oyunun işleyişine etki eden bir kod kullandığınızı görmüş ve sizi banlamış. Makro, skin changer gibi programlar da VAC yasaklamasına sebep olabilir.
Senin için düşenebileceğimiz en iyi şey çok iyi oynuyorsun ve karşı takımlar ağlayıp raporlaya raporlaya Owerwatch'a düşürdü. Müfettişler de hatalı kara aldı fakat iş bu sefer "VAC" reiste bitiyor. CS için hile kullanmıyor olabilirsin fakat Cheat Engine gibi programları algılıyormuş bu, Cheat Engine olmaz GTA 4 traineri olur vb. şeyleri de algılayabilir. Bu yüzden yıllar önce hile yapmadığım Unturned'dan VAC yedim çok üzücü, rahatsız edici bir durum. Arkadaşların dediği gibi tek yapmanız gereken soğuk su içmek, telefon numaranız başka bir Steam hesabında kullanılıyor mu diye bakmak ya da hesabı verdiğiniz/vermeseniz bile girmiş olabilecek kişileri suçlamanız gerekmekte.
VAC yasaklaması yenilen oyunlar bellidir. Sadece VAC yasaklamasını VAC kullananan oyunlardan yersin. Unterned'e bir dosya enfekte ettiysen aşırı normal bir durum bu.

O zaman Overwatch'a düşmezdi zaten. Overwatch'a düşüp üstüne VAC sisteminden yasaklama alıyorsan sebebi bellidir.
Onun için en iyi ihtimali söyledim, iyi oynayan biri her türlü rapor yiyor zaten kaçarı yok.
VAC yasaklaması yenilen oyunlar bellidir. Sadece VAC yasaklamasını VAC kullananan oyunlardan yersin. Unterned'e bir dosya enfekte ettiysen aşırı normal bir durum bu.
Unturned'de hiç bir şey yapmadım. Zaten gerek de yok ki. Yanımda hile+hile kuzenim vardı o bile yemedi ben yedim enteresan bir şey.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı