CS:GO gereksiz VAC + Overwatch ban

Abdulkadir233

Centipat
😂😂😂 Gerçekten çıldırmak üzereyim yaklaşık 580 TL'lik skin var. Dün gece oynadım gayet iyi oynadım. Asla ve asla kötü niyetli yazılım (hile) kullanmadım. Bu sabah oynamak için girdim Overwatch genel bekleme süresi. Steam destek e yazdım başka yerlere yazmama gerek var mı? Ya da bu ban nasıl geçer bir bilginiz var mı? Ve galiba VAC olmuş.

WhatsApp Image 2020-08-12 at 19.57.49 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-08-12 at 19.57.49 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-08-12 at 19.57.49.jpeg

Sistem şöyle işliyor aldığın rapor sayısına göre sistemin havuzuna düşüyorsun.
Overwatch'ta izleniyorsun fakat insanların bu adam hile kullanmış demesine göre ban yemiyorsun.
Sistem kontrol ediyor ve bunu insanlara da onaylattırıyor.
Hile kullanmasaydın ban yemezdin. Çünkü sistem bilgisayarında o yazılımı görmese ban yemezdin.
Hile olmasa bile bilgisayarın hile olarak algılayacağı bir programda açık olabilir.

Tek maç üzerinden Overwatch hesap bloklamıyor. Farklı maç demolarında birçok kişi tarafından süpheli olursan hesabına önce geçici ban daha sonra ise doğrulanırsa kalıcı VAC ban atılıyor ve her ne olursa olsun kaldırılamıyor.

Steam eşyaları başka bir hesaba aktarmak için süre vermiyor mu? Ben arkadaşımdan öyle duymuştum. Ama VAC için geçerli mi bilmiyorum tabii. Bilen varsa yazabilir konuyu. Bilmek isterim.

Sistem şöyle işliyor aldığın rapor sayısına göre sistemin havuzuna düşüyorsun.
Overwatch'ta izleniyorsun fakat insanların bu adam hile kullanmış demesine göre ban yemiyorsun.
Sistem kontrol ediyor ve bunu insanlara da onaylattırıyor.
Hile kullanmasaydın ban yemezdin. Çünkü sistem bilgisayarında o yazılımı görmese ban yemezdin.
Hile olmasa bile bilgisayarın hile olarak algılayacağı bir programda açık olabilir.

Hile kullanmayıp ban yiyen birçok arkadaşım var bu da hatalı ban a giriyor Steam'e yazarsa Steam tekrar inceliyor eğer bir hata yapmışlarsa banını açıyor eğer banını açmazsa hile kullanmış anlamına geliyor.

Geri
Yukarı