CS:GO Girdap Operasyon kasaları ne zaman satılmalı?

İbrahimkaya1

Hectopat
Daha fazla  
Girdap operayonu aldım ve şu an 14 kasam var. Takas banları hala duruyor ve fiyatları git gite düşüyor. Tahmini olarak ne zaman 7 TL ve üzerine tekrar çıkar? Ya da yüksek oranda kâr etmek için ne kadar süre bekletilmeli? Zarar ettireceğini düşünmüyorum çünkü bu kasayla birlikte bazı bıçaklarda olmayan onlarca skin eklendi.

Girdap operayonu aldım ve şu an 14 kasam var. Takas banları hala duruyor ve fiyatları git gite düşüyor. Tahmini olarak ne zaman 7 TL ve üzerine tekrar çıkar? Ya da yüksek oranda kâr etmek için ne kadar süre bekletilmeli? Zarar ettireceğini düşünmüyorum çünkü bu kasayla birlikte bazı bıçaklarda olmayan onlarca skin eklendi.
Eğer 2-3-4 sene stoklamayı düşünmezsen hemen satmalısın.

Pazartesi salı günleri fiyatı 7.5 üzerine çıkıyor sayı azaldığı için çarşambadan sonra tekrar düşüyor.

Hep 8₺'den koyuyorum satılıyor.

Deneyeceğim.
2 yıl stoklamanıza gerek yok operasyon döneminde satın diğer operasyon geldiği zaman düşecek zaten fiyatlar kırık diş kasalarında olduğu gibi.

Parçalanmış kasası şu an 9 liraydı sanırım. Zaman geçtikçe değerleniyor ama uzun süre lazım. Ban kalktıkça elimdeki kasaları 8 liradan satışa koymayı deneyeceğim.

Geri
Yukarı