Operasyon kasaları ne zaman satılmalı?

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an iyi artış oldu kasalarda. Bende son olarak kastığım hesaplardan 450 kasa gelecek. Şu anki fiyatla satarsam neredeyse kelebek alabiliyorum. Ama artar deniliyor daha da, sizce ne zaman satmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Artması normal, fakat illa bıçak diyorsan sat. Hoş, kasaların değerlenmesi 2-3 yılı alır. Karar senin.

Peki direk o kasaları 5 TL'den GameSatış'tan vs satsam alınır mı? Veya hangi bıçak daha cok hızlı alınır? Çünkü maalesef sonrasında nakit yapacağım. Ben diyorum ki 1 2 ay daha bekleteyim belki artar diye. Belki kelebek alsam da 3.5 - 4K'lık bir bıcak alayım diyorum. Ve sizce bıçaklar hızlı satılır mı veya ne kadar indirime koymam lazım satılması için?

O şekilde bakarsan her durumda üzülürsün. Bıçağı aldıktan sonra zevkine bakacaksın. Sürekli kasaların fiyatını kontrol etmeyeceksin. Ben istediğime ulaştım şeklinde kafanda kurup kasa ile ilişkini keseceksin. :D

Vallahi sen de doğrusun da ama en azından bir 2 ay falan bekletmesem mi acaba? Bu arada abimle birlikte alacağız birlikte kastık hesapları. 60 güne falan onun sınavı var kafasını bulandırmayayım diyorum. Şimdi oyuna falan dalar bozmayayım.

Vallahi sen de doğrusun da ama en azından bir 2 ay falan bekletmesem mi acaba? Bu arada abimle birlikte alacağız birlikte kastık hesapları. 60 güne falan onun sınavı var kafasını bulandırmayayım diyorum. Şimdi oyuna falan dalar bozmayayım.
Sınav meselesi varsa beklemek en doğrusu olur. Çünkü bıçak oyuna çeker. Yazın almak sizin açınızdan daha mantıklı.

Geri
Yukarı