Girdap Operasyonu Kasaları Satılmalı Mı?

Ben sebepleriyle birlikte fikrimi belirttim. Karar senin tabi ki.
0,5 dolardan 0,6 dolara çıktı. Ek olarak dolar 13 TL olunca anlık olarak kasalar 8 TL :) 12-13 bandını görecek bence operasyon bittiğinde.

Çıkması gayet normal. Son gün görürse görür. Ondan sonra operasyon uzatılır. Kasa fiyatları tekrar düşmeye başlar.
Son hafta değerlenir gibi hocam. Bakalım hayırlısı.

Eğer operasyon bileti indirim alırsa kasa fiyatı ciddi düşebilir. Daha önceleri %45 indirim almıştı. Bu dediğim durum kesin yaşanacak demiyorum. Valvenin keyfine kalmış. Hazır kış indirimlerindeyken alacağın oyun varsa sat derim.

Eğer operasyon bileti indirim alırsa kasa fiyatı ciddi düşebilir. Daha önceleri %45 indirim almıştı. Bu dediğim durum kesin yaşanacak demiyorum. Valvenin keyfine kalmış. Hazır kış indirimlerindeyken alacağın oyun varsa sat derim.
Geçen operasyonda indirime girmedi bilet de kasalar da. Operasyon bitince kasa fiyatları arttı. Bu hafta son hafta esas değerini bu hafta itibariyle bulacak gibime geliyor. Şuan Steam hesabımda 400₺ bakiye var. Operasyon bitince 3 hesabın son haftalarından biriken 44 kasam daha olacak. Bakiyemi nakite çevirmek istediğim için önceliğim kış indirimleri değil. 1-2 hafta bekleyeceğim.

Geçen operasyonda indirime girmedi bilet de kasalar da. Operasyon bitince kasa fiyatları arttı. Bu hafta son hafta esas değerini bu hafta itibariyle bulacak gibime geliyor. Şuan Steam hesabımda 400₺ bakiye var. Operasyon bitince 3 hesabın son haftalarından biriken 44 kasam daha olacak. Bakiyemi nakite çevirmek istediğim için önceliğim kış indirimleri değil. 1-2 hafta bekleyeceğim.
Hocam kış indirimleri sizin için önemli değilse bekletebilirsiniz. Aslında kasanın fiyatı dolar bazında pek değişmiyor(0.5-0.6 dolar arası). Bizim kur son zamanlarda çok oynak olduğu için steam pazarına da ciddi anlamda yansıyor.

1641012336697.png

Geri
Yukarı