CS:GO Glock 18 ne işe yarar?

IronSmith0057

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. CS:GO'da Glock 18 diye bir silah var ve belki sizi şaşırtacak ama bu silah PP Bizon'dan daha iyi ama yine de CZ75 ile bile yarışamaz.

Neyse bu silah ne işe yarıyor? Pistol rountta bir P250 ve bomba alabilirim diye biliyorum ve bir dakika, nasıl yani Glock T iken hiç para harcamayıp ölmeye mi yarıyor? Sanırım evet. Yani silah su ya da boncuk bile atmıyor o yüzden bu silahla birini öldüremezsin. Peki ya bu şartlarda Glock skini almaya değer mi? Kullanmayacağım ki belki Valve'ın istediği sadece pistolları kozmetik olarak kullanmamızdır. Ayrıca Tec 9 tam zırhlı bir rakibi 1 headshot ile öldürebilirken Glock 4 headshot, çünkü Valve. Gabe sana sesleniyorum CS:GO'yu dengele adamım hem de hemen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu oyunda 5K ya yakın saatim var ve şunu diyebilirimki glock çok iyi bir silahtır. Oyundan anlamayanlar ve kötü oynayanlar glocku beğenmezler. Glock kullanmasını bilene çok güçlü bir silahtır. Adama bir HS attığın zaman arkadaşın dediği gibi adam zaten afallıyor. Yakından 1 HS tek atıyor, uzaktan ise canının %80'ini götürüyor, adama zaten 1 HS atarsan canı 10 kalırsa adam psikolojik olarak yenilip kolay bir şekilde ölüyor.
Ha birde şunu söyliyim, oyunda ileri seviyelerde sadece HS atmaya odaklandığın zaman her silahın çok güçlü olduğunu anlayacaksın. Daha acemisin :)

Son düzenleme:
Şu oyunda 5K ya yakın saatim var ve şunu diyebilirimki glock çok iyi bir silahtır. Oyundan anlamayanlar ve kötü oynayanlar glocku beğenmezler. Glock kullanmasını bilene çok güçlü bir silahtır. Adama bir HS attığın zaman arkadaşın dediği gibi adam zaten afallıyor. Yakından 1 HS tek atıyor, uzaktan ise canının %80'ini götürüyor, adama zaten 1 HS atarsan canı 10 kalırsa adam psikolojik olarak yenilip kolay bir şekilde ölüyor.
Ha birde şunu söyliyim, oyunda ileri seviyelerde sadece HS atmaya odaklandığın zaman her silahın çok güçlü olduğunu anlayacaksın. Daha acemisin :)
5 yıldır cs oynayan biri olarak tamamen katılıyorum. İlk round glock ile rush atmak, yakın mesafe çatışmak ve bombayı korumak için gayet güçlü ve T için üretilmiş bir silah. Siz adamın kafasına vuramadığınız sürece her silah size güçsüz gelecektir.

Ha bir de şunu söyleyeyim, oyunda ileri seviyelerde sadece HS atmaya odaklandığın zaman her silahın çok güçlü olduğunu anlayacaksın. Daha ace misin :)

Ben globel olduğumu söylemedim zaten ve HS atmayı bende biliyorum.

Daha 1. El'de sana neden kaska tek atan bir silah verilsin? Gayet adaletli ve yerinde bir silah. Kullanmayı bilmeyip silaha suç atmayın. O silahın amacı 100/km'den vurmak değil, yakın ve orta düzeyden vurmaktır.

Kullanmasını bilene hiç fena silah değil. Ayrıca 2 HS.

Ben zırhlı rakipler için 4HS dedim.
Daha 1. El'de sana neden kaska tek atan bir silah verilsin? Gayet adaletli ve yerinde bir silah. Kullanmayı bilmeyip silaha suç atmayın. O silahın amacı 100/km'den vurmak değil, yakın ve orta düzeyden vurmaktır.

1. elde neden 1HS atan silah verilsin dostum tec9 unuttunmu tec9 işte bu tec9 tler bu silahla yıllar ca zavallı ctlere 1HS attı ve onların bu oyundan nefret etmesini sağladı tler ise bir tec9 bir de bomba ya da flash almaya devam etti.

@IronSmith0057
Okuduğunu anlayabiliyor musun? "1. El'de 1 HS atan silah verilsin" demedim zaten. Tec-9 uzak silah değil, yakın silahıdır. Glock yakın-orta silahıdır. Tec-9 uzağa Glock'a kıyasla daha az hasar verir ve daha az isabet ettirir. Tec-9 için, rakibin tam dibinde olması gerekiyor. Orta mesafelere, Glock'a kıyasla daha az vuruyor. Böyle kıyaslarsan silahların gayet adaletli olduğunu anlarsın.

@IronSmith0057
Okuduğunu anlayabiliyor musun? "1. El'de 1 HS atan silah verilsin" demedim zaten. Tec-9 uzak silah değil, yakın silahıdır. Glock yakın-orta silahıdır. Tec-9 uzağa Glock'a kıyasla daha az hasar verir ve daha az isabet ettirir. Tec-9 için, rakibin tam dibinde olması gerekiyor. Orta mesafelere, Glock'a kıyasla daha az vuruyor. Böyle kıyaslarsan silahların gayet adaletli olduğunu anlarsın.

Tec9 la glock un mezili aynı ikisinin de menzili 24metre ve tec9 la koşarken bile ateş edersin ayrıca rakibin dibinde olman gerekmiyor b'den ct spawndaki adamı sadece 2HS le öldürebilirsin (kask için söylüyorum) glock la ise tam zırhlı bir rakibe 4HS atman gerekir ve glock spray silahı desek yanlış olmaz 4HS atılması gerektiği için glock u USP gibi kulandığında muhtamalen ölceksin ve tec9 yakından tam zırhlı rakibe tek hs atacaksın .

Geri
Yukarı