CS:GO Glock 18 ne işe yarar?

IronSmith0057

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. CS:GO'da Glock 18 diye bir silah var ve belki sizi şaşırtacak ama bu silah PP Bizon'dan daha iyi ama yine de CZ75 ile bile yarışamaz.

Neyse bu silah ne işe yarıyor? Pistol rountta bir P250 ve bomba alabilirim diye biliyorum ve bir dakika, nasıl yani Glock T iken hiç para harcamayıp ölmeye mi yarıyor? Sanırım evet. Yani silah su ya da boncuk bile atmıyor o yüzden bu silahla birini öldüremezsin. Peki ya bu şartlarda Glock skini almaya değer mi? Kullanmayacağım ki belki Valve'ın istediği sadece pistolları kozmetik olarak kullanmamızdır. Ayrıca Tec 9 tam zırhlı bir rakibi 1 headshot ile öldürebilirken Glock 4 headshot, çünkü Valve. Gabe sana sesleniyorum CS:GO'yu dengele adamım hem de hemen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deagle çöp 1 body 40 küsurden az. Revolver candır ssg ile aynı hasara sahip hele ki pompalı + revolver candır. Yakın pompalı uzak revolver.

Seninde rekabetçi rankın keleşden yüksek değil. Hatta tahmin edeyim nova2 falansındır. :) neyse daha fazla acemi tecrübesiz kardeşlerimle tartışmaya gir miyim en iyisini siz bilirsiniz :)

Seninde rekabetçi rankın keleşden yüksek değil. Hatta tahmin edeyim nova2 falansındır. :) neyse daha fazla acemi tecrübesiz kardeşlerimle tartışmaya gir miyim en iyisini siz bilirsiniz :)
Bravo doğru tahmin 400+ win ve 1900+ saat oynama ile silver 1 den nova 2 ye kadar her rankı gördüm. Hedef yeni oyun çıkıp bu oyun unutulmadan keleş üstü çıkmak.

Böyle Scar gibi bir şey ama dürbün falan bakımından AUG. Aynı AUG gibi dürbün açmadan da sıkılıyor.

Tamam görseline bakınca hatırladım.

Sen nova kaçsın en fazla akden düşüksündür en fazla usta altın nova.

Adam öldürmeye yarar.

Harbi mi?
Su savaşı için çok uygun bir silah malum CS'de o kadar az vuruyor ki su tabancası ile sıksan daha çok can acıtırsın.

Bir dakika ben glock hiçbir şey atmıyor dedim ama birisi boncuk atıyor dedi sonra birisi su dedi boncuk sudan daha güçlü ne atıyor bu silah hava falan mı yoksa benim dediğim gibi hiçbir şey atmıyor mu havada atabilir çünkü bir kasırga olmadığı sürece hava sudan daha güçsüz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı