Çözüldü CS:GO görüntü bozulmaları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Repeprtra

Decapat
Nedenini bilmediğim şekilde sene başından beri böyle ve tek bende de değil bir arkadaşımda da durum aynı. Anlayabildiğim kadarıyla silah skinlerinden, eldivenlerden dolayı, karakterlerden dolayı böyle şekiller oluşuyor. Bir müddet sonrada oyun içindeyken ses geliyor ama görüntü donup kapanıyor. İstisnasız her oyunda aşağıda belirttiğim görüntü oluşurken, oyundan atma 2 maçta 1 falan olmakta. Lütfen yardım edin.

Dosya Ekleri

• 20200924191432_1.jpg
    20200924191432_1.jpg
    106,9 KB · Görüntüleme: 58
Oyunun dosya bütünlüğünü doğrulamayı dene.

Daha önceden de yüklüydü bu hatalar sebebiyle silip birkaç sonra tekrar yükledim ama aynı hata. Dosya bütünlüğünü önceden yapmıştık ama sonuç vermemişti.
Aynı sorun bende de var, internette tek bir çözümünü bile bulamadım. Sanırım Intel HD Graphics sürücüleri ile ilgili en güncel sürücüler kurulu olsa dahi sorun devam ediyor.

Intel HD kullanmayan arkadaşımda bile var sorun ve birebir aynı sıkıntıyı yaşıyoruz.
Aynı sorun bende de var, internette tek bir çözümünü bile bulamadım. Sanırım Intel HD Graphics sürücüleri ile ilgili en güncel sürücüler kurulu olsa dahi sorun devam ediyor.

Intel HD kullanmayan arkadaşımda bile var sorun ve birebir aynı sıkıntıyı yaşıyoruz.
Benden sonra gelecek arkadaşlar için çözüm sunayım. Maçın içerisinde görüntü bozulması olduğu andan sonra Shader'ı çok yüksek yaptım ve düzeldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı