Çözüldü CS:GO güven faktörü düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theckar

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. 5 yıllık CS:GO hesabımda durduk yere ilk defa güven faktörüm düştü. Rankım supreme kimse benimle oyuna girmek istemiyor. Overwatch yaptım falan ama işe yaramadı. Ne yapsam tavsiyesi olan var mı?

Çözüm
Güven faktörüm Overwatch yapıp ve VAC ban yemiş arkadaşlarımı silince düzeldi.
Öncelikle güven faktörü durduk yere düşmez. Güven faktörünüzün yere çakılması için, onlarca-yüzlerce report yemeniz gerekli.

Oyunbozanlık, hile gibi olaylara başvurduysanız; güven faktörünüz düşer. Büyük ihtimal şu an Overwatch sürecindesiniz.

Tek yapmanız gereken Overwatch yapıp, report yememek.

Güven faktörü düştüyse işiniz zor. Hile kullandıysanız her an ban yiyebilirsiniz. Hile kullanmadan güven faktorü düşmesi zor. Fazla rapor yemeniz gerek. Emin değilim fakat uzun bir süre oyuna girmeyince güven faktörünün düzeldiğini duymuştum.

Diğer oyunculardan övgü topladığınızda yükseliyordu sanırım. Overwatch yapmaya devam edin o da yükseltir.
Overwatch yapıyorum da övgü işi sıkıntı ya.
Öncelikle güven faktörü durduk yere düşmez. Güven faktörünüzün yere çakılması için, onlarca-yüzlerce report yemeniz gerekli.

Oyunbozanlık, hile gibi olaylara başvurduysanız; güven faktörünüz düşer. Büyük ihtimal şu an Overwatch sürecindesiniz.

Tek yapmanız gereken Overwatch yapıp, report yememek.
Report yemiş olabilirim, bilemiyorum oyunu okumayı bildiğim için hile damgası yedim çok kez. Engelleyip geçiyorum böyle oyuncuları oyunuma bakıyorum.
Güven faktörü düştüyse işiniz zor. Hile kullandıysanız her an ban yiyebilirsiniz. Hile kullanmadan güven faktorü düşmesi zor. Fazla rapor yemeniz gerek. Emin değilim fakat uzun bir süre oyuna girmeyince güven faktörünün düzeldiğini duymuştum.

Bu ilk hesabım asla hile kullanmadım. Zaten çok sık oynamıyorum artık geçen gün fark ettim. Neyse Valve artık şaşırtmıyor beni.

Overwatch yapıyorum da övgü işi sıkıntı ya.

Report yemiş olabilirim, bilemiyorum oyunu okumayı bildiğim için hile damgası yedim çok kez. Engelleyip geçiyorum böyle oyuncuları oyunuma bakıyorum.

Hocam legal mi bilmiyorum ama bazıları övgü satıyor. Yok 100 övgü 10TL gibi. Yasalsa alabilirsiniz.

4 Küsür Bin saatim var oyunda benimde düştü. Karşıma ve benim takıma hep yeni yeni oyuncular geliyor. Oyunu bilmeyenmi dersin, Profili gizli 5 saatlik hesaplarmı dersin neler var neler. Ama zamanında bizim takıma çok hile geliyordu. Onun etkisi vardır heralde.

4 Küsür Bin saatim var oyunda benimde düştü. Karşıma ve benim takıma hep yeni yeni oyuncular geliyor. Oyunu bilmeyenmi dersin, Profili gizli 5 saatlik hesaplarmı dersin neler var neler. Ama zamanında bizim takıma çok hile geliyordu. Onun etkisi vardır heralde.
Malesef arada bizde kaynadık.

Geri
Yukarı