CS:GO güven faktörü neden düşer?

Hamza16_

Hectopat
Valorant oynayan bir insandım geçen sene almış olduğum CS hesabım vardı Steam de ama boş yani. 1 Haftadır oynamaya başladım şu an 70 saatim var ama güven faktörüm düştü maç bulmuyor. Bunu nasıl yükselteceğim? Rank: Silver her maç 20 30 vuruyorum hile deyip raporluyorlar bununla bir alakası var mı? Oyun sarmaya başladı ama sırf bu yüzden geri Valorant'a dönmeyi düşünüyorum.

20-30 ortalama bir sayı zaten, seni raporlamaları güven faktöründe etkisi çok az olur.
Seni seninle aynı özelliklere sahip insanlarla eşleştirir. Biraz envamter diz oynama süreni arttır. Steam'de sadece CS değil farklı oyunlarda oyna. Böylelikle oyunun eşleştieme algoritması seni senin gibi kişilerle eşleştirsin. 1-2 maç mm atıp çıkma farklı modlarda takıl.

20-30 ortalama bir sayı zaten, seni raporlamaları güven faktöründe etkisi çok az olur.
Seni seninle aynı özelliklere sahip insanlarla eşleştirir. Biraz envamter diz oynama süreni arttır. Steam'de sadece CS değil farklı oyunlarda oyna. Böylelikle oyunun eşleştieme algoritması seni senin gibi kişilerle eşleştirsin. 1-2 maç mm atıp çıkma farklı modlarda takıl.
silverda takım 10 15 vuruyor ben 30 vurunca dikkat çekiyor

Oyun sana %lik olarak bir sayı vermez ama oyun ararken yukarı lobide yazar bazen güven faktörü düşük diye. Onun haricinde faceitfinder.com adresinden bakabilirsin.

30 round var her el bir adam vursan 30 yapar.
pre fire atıp adamı vuruyorum hile diyorlar clutch alıyom hile diyorlar anlamadım olayı

Çok şikayet almışanız düşmesi normal.
gün içinde 10 maçta 5 kişi hile diyor

Dosya Ekleri

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    40,3 KB · Görüntüleme: 41

Yeni konular

Geri
Yukarı