CS:GO güven faktörü hangi durumlarda düşer?

Reportladılarsa düşer tabii. Ayrıca güven faktörünün düşüğünü şöyle anlarsın;

- Maçı çok uzun sürede bulursa.
- Maçta hileciler neredeyse her maç gelirse.
- Toxiclik yaparsan vb. güven faktörün düşer.

Lobide sağ tarafta lobiye davet edeceğin random kişi sayısı 20 değilse güven faktörü düşmüştür.

Kanka şimdi şöyle bir 10 maç kazandım nova 1 attı. Sonra 1 maç daha kazandım, onun dışında 1 berabere kaldık sonra 4 lose art arda. Lobide güven faktörü mesajı vermiyor, random kişi sayısı 20, maçı en fazla 2 dakikada buluyor ama karşımıza gelen elemanlar harbi nova gibi oynamıyor anlamadım buga mı girdi. Unranked olduğum zamanlar çok basit ve ortalama Silver nova oyuncular geliyordu. Şimdi herkes global olmuş anlamadım bu işi. He bir de 5 kişi girmiştik bir ara, orada 29 vurdum karşıda 5 Türk'tü. Kesin report bot yedim bunun başka bir açıklaması olamaz.

Zaten abi ban yemeyeceğimi biliyorum hesaba hayvan gibi de para attım, yakında 2 tane paralı madalya da alacağım. İnşallah onların bir faydası olur. Günde ortalama 4 maç atıyorum. 1 - 2 Win 2 lose oluyor ve takımsız asla girmiyorum.

Ya bir de anlamıyorum neden sadece report yediğim için güven faktörü düşüyor, bari bir bot olsa da vuruşlara baksa bir yapay zeka ile böyle saçma iş mi olur?

S3DRL-D8ZJ Kodum bu isteyen bakabilir.

Son düzenleme:
O zaman Silver gibi oynayacağız.👍
Steam profilini de geliştireceğiz.
Başka oyunlar oynayacağız.
Toxiclik yapmayacağız.
1688564765128.png

Hocam bu geldi aklıma ya :D

Yeni konular

Geri
Yukarı