CS:GO güven faktörü

@AreYouOkey @Semickk1 valla ben keyfi takıldığım için pek sallamıyorum. Rank hevesim yok. Nova çöplüğünde takılıyoruz:) Zaten oyun başlıyor altta rapor edildiniz diye hemen yazıyor sıra sıra. Oyun başlamamış daha:) CS tadı başka cidden ya diğerleri yavan kalıyor. Kitlesi kanser ama allahtan bir LoL değil:) Valorant’ı ya ben anlamadım ya da sevemedim bilemedim valla🤣

Oyun alıp rozet işleme ile olsaydı bana plaket göndermeleri lazımdı ama güven faktörüm kıpkırmızı. Supreme rankta orta şeker oyuncuyum. Son gelen güncellemeden sonra bir şeyler oldu. Düzelmiyor da. Yaptığım overwatch'ın haddi hesabı yok.

@painkiller 3600 saatim var. Bırakmadan supreme'dim. Hileler beni gına getirdi artık. Yani aimbot açıp banlanmayan adam var. Valorant anti cheat ve 128 tick Türkiye sunucular yüzünden bir adım önde benim gözümde. Valorant'ta diamond'um şuan. Her ne kadar eğlenmeye girsek de kazanmak kadar hiçbir şey eğlendirmiyor be :). Mesela Valorant'ta da accuracy problemi var. Silahlar saçma hareketlerde saçma derecede isabetli olabiliyor. CS o bakımdan daha iyi. CS den Valorant'a geçip adam koşarak vuruyor diye çıldırmamak elde degil 🤣. Çünkü görmemişiz öyle bir mekanik saçma geliyor.

@AreYouOkey koşarak adam vurmak mı? Kesin rapor sebebi CS’de🤣 Valorant daha çok yeni mutlaka zamana ihtiyacı var. Ama dediğin gibi zevkine oynasan bile yenmenin zevki bir ayrı. Daha geçen 14-6’dan geri geldik nasıl mutlu etti. Sanki madalya takacaklar🤣 Mevlana ve Bunny hoop dışında çoğu hile gözden kaçıyor maalesef.

@painkiller Aynen kapalı betada bu sorunlar yoktu sonradan Spray patern değişince biraz bozuldu. Ama düzelecektir yakında öyle düşünüyorum. Comeback atmak ayrı bir güzel ya bağlıyor oyuna bir anda :).

@painkiller aynen kapalı betada bu sorunlar yoktu sonradan spray patern değişince biraz bozuldu. Ama düzelecektir yakında öyle düşünüyorum. Comeback atmak ayrı bir güzel ya bağlıyor oyuna bir anda :).

Bende Valorant oynuyorum ama eksiklikleri çok fazla olan bir oyun. Eksikliklerin gitmesi 1-2 ayı bulur.
Ama CS'nin tadı hiçbir oyunda yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı