CS:GO güven faktörü

Semickk1

Hectopat
Güven faktörüm artmıyor, böyle kaldı. Overwatch için 30 win lazım ama hilelerden oynanmıyor. Birileri sadece 2-3 ay oynamayarak düzeltmiş.
Sizce bende mi öyle yapayım?

Kendi güven faktörünü nasıl görebiliyorsun? Ben sordum ama sadece diğerlerini görebilirsin dedi herkes.
Hocam lobide arkadaşınız varsa sorun ona faktörüm nasıl diye. İlla birisini ki farklıysa sizinkini görür ve söyler.
Nasıl yukselir konusuna gelirsek. Alın bir övgü botu 1 saate kalmaz yükselir.

Rapor yemeden oynadığınız taktirde zamanla yükseliyor ek olarak Steam'den başka oyunlar oynamanız.
Karşıdaki hilecileri düzgün rapor etmeniz yükseltir.
Ayrıca düşürmeyi başarmış olmanız yeterince kuşkulu.

Güven faktörünü arttırmak için trusted Mod'ta oynamanı tavsiye ederim. Benim düşünceme göre oyunu oynamamanın bir faydasını görmezsin aksine daha çok oynayıp aktif olursan güven faktörün daha fazla artar.

Steam'de oyun satın alman, rozet işlemen, CS:GO içerisinde övgü alman, topluluk pazarında eşya satıp satın alman, Steam Level'ini yükseltmen (rozet), CS:GO'yla sınırlı kalmayıp diğer Steam oyunlarını oynaman, CS:GO rankını yükseltmen, kasa açman, olabildiğince az report yemen, reportladığın adamın gerçekten suçlu olup Overwatch'tan ban yemesi gibi etkenler senin güven faktörünü yükseltir. Ayrıca güven faktörünü sayısal bir veri ile göremezsin. Bunu sana vaat eden her kimse yalancıdır. CS:GO'da aşağı yukarı seninle benzer güven faktörü düzeyine sahip oyuncular ile eşleştirilirsin.

Hocam lobide arkadaşınız varsa sorun ona faktörüm nasıl diye. İlla birisini ki farklıysa sizinkini görür ve söyler.
Tamamen para tuzağı ve profili kötü gösteriyor.
Güven faktörünü arttırmak için trusted Mod'ta oynamanı tavsiye ederim. Benim düşünceme göre oyunu oynamamanın bir faydasını görmezsin aksine daha çok oynayıp aktif olursan güven faktörün daha fazla artar.
Trusted Mod'da oynuyorum zaten ama hileciler azalmış değil. Steam'den rapor ettiğin tüm oyuncuları görebiliyosun, %100 hile olan adamlar hala banlanmadı ve her hafta bakıyorum arada ama hala VAC yemiyorlar.
Rapor yemeden oynadığınız taktirde zamanla yükseliyor ek olarak Steam'den başka oyunlar oynamanız.
Karşıdaki hilecileri düzgün rapor etmeniz yükseltir.
Ayrıca düşürmeyi başarmış olmanız yeterince kuşkulu.

Bizim komşu çocuğuyla beraber oynuyorduk, ben 1 ay önce VAC yemiştim. 2. hesapta da bu komşuyla 30-40 win aldık ve çocuğun hile olduğunu biliyordum ama rapor etmiyordum çünkü banlancağını ve winlerimin silinceğini biliyordum o yüzden eğlenmeye baktım. Ama ne gariptir ki bbenim win'lerim silinmedi kaldı öyle ve büyük ihtimalle o yüzden güven faktörüm düşük. Normalde böyle olay olacağını tahmin edemezdim çünkü hiç böyle güven faktörüm kırmızı falan olmamıştı eski hesapta.

Son düzenleme:
Hmm... Ben bir gün biriyle gireyim de söylesin bari merak ettim:) Bir de övgü atar sevabına hem:)
Kendimiz göremiyoruz ama anladığım kadarıyla.

Hmm... Ben bir gün biriyle gireyim de söylesin bari merak ettim:) Bir de övgü atar sevabına hem:)
Kendimiz göremiyoruz ama anladığım kadarıyla.
Shasen CSGO bıraktım. Mutluyum :) aynen kendiniz goremezsiniz. Valorant candır artık. Ama CS tadı da bir başka işte. Suncular duzelirse geri dönerim. CS de beni hile sanıp rapor eden bol oluyordu. O yüzden hep kırmızı takılıyordu güven faktörüm. Lanet bir şey.

Geri
Yukarı