CS:GO güven faktörüm düştü

Amogaçi

Hectopat
Arkadaşlarımla rekabetçi girerken hepsine uyarı yazısı geliyor. Benim güven faktörümün düşük olduğu ile alakalı uyarı alıyorlar. Güven faktörümü düzeltmem için ne yapmam gerekiyor 😃

Buraya Steam profil linkinizi yapıştırarak güven faktörünüzü görebiliyorsunuz. Takım arkadaşlarınızdan size övgü atmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca attığım siteye göre VAC ban yiyen arkadaşınızın çok olması da güven faktörünü düşürüyor. Ban yiyen birçok arkadaşım var, başarım hilesi yaptım ve CS:GO içerisinde MSI Afterburner açtım. Bunlar da güven faktörünü düşürüyor. Benim bu yüzden 0 gözüküyor :(
Profilinizin altındaki çubuğa imleci getireceksiniz orada gözüküyor.

1643116433798.png

Ayrıca eğer ki nova üstü ranka ve 150 rekabetçi galibiyetine sahipseniz Overwatch yapın. Bu da güven faktörünü arttırıyor.

Arkadaşlarımla rekabetçi girerken hepsine uyarı yazısı geliyor. Benim güven faktörümün düşük olduğu ile alakalı uyarı alıyorlar. Güven faktörümü düzeltmem için ne yapmam gerekiyor 😃

Rekabetçide vurmak güven faktörünü düşürüyıor diye biliyorum eğer yapıyorsan yapma.

@Xantern Ben de diyorum neden saçma sapan hesaplarla eşleşiyorum :D Umarım düzeltebiliriz ama bana pek düzelecek gibi gelmiyor. Yeni bir hesap açma vaktim geldi anlaşılan.

Maçlarda uygun durumlarda övmelerini iste ve oynamaya devam et. Zamanla yükselir.

Hocam merhabalar, Eğer daha önceden hesapta herhangi' bir hile kullandıysan veya hile kullanmadıysan bile çok fazla report edildiysen güven faktörün düşüyor ve overwatch'a düşüp hile değil kararı alınana kadar hesabın tekrar yeşil güven faktörüne yükselmiyor. Overwatch izlemek falan hikaye, oyuna hile olmadığını kanıtlaman gerekiyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı