CS:GO güven faktörüm düştü

Buraya Steam profil linkinizi yapıştırarak güven faktörünüzü görebiliyorsunuz. Takım arkadaşlarınızdan size övgü atmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca attığım siteye göre VAC ban yiyen arkadaşınızın çok olması da güven faktörünü düşürüyor. Ban yiyen birçok arkadaşım var, başarım hilesi yaptım ve CS:GO içerisinde MSI Afterburner açtım. Bunlar da güven faktörünü düşürüyor. Benim bu yüzden 0 gözüküyor :(
Profilinizin altındaki çubuğa imleci getireceksiniz orada gözüküyor.

Eki Görüntüle 1281795

Ayrıca eğer ki nova üstü ranka ve 150 rekabetçi galibiyetine sahipseniz Overwatch yapın. Bu da güven faktörünü arttırıyor.

Hocam benim %8 şimdi güven faktörüm düşük mü yüksek mi?
1643306131605.png

Karşıdaki hileci Türk elemana sövmek için eklemiştim bilgisayar bozulduktan sonra isteği kabul edip ban yemiş. Arkadaş listemde olduğu için mi sarı oldu acaba? Bir de düşük ranklarla smurf girip report yiyordum onun etkisi olur mu? Nasıl düzelir?

Eki Görüntüle 1284775
Arkadaş listenin bir etkisi olmaz ama lobindeki bir kişi ban yerse yani örnek veriyorum 5 kişi lobi kurdunuz inferno girdiniz 1 kişi banlandı diğer 4 kişinin güven faktörü biraz düşer ve GELEN TÜM XPLER SİLİNİR yani hileci bir arkadaşınız sizi boostluyorsa ban yerse aldığınız tüm xpler gider buna aldığınız senelik servis madalyası da dahil.
Eki Görüntüle 1284859

Steamden ekle müsait olunca birlikte bakalım lobide gözükür.

Eki Görüntüle 1284859

CS:GO oynama saatinize göre güven faktörünüz artıyor. Site son 2 haftadaki ve toplam oynama saatinizi göremediği için düşük gösteriyor muhtemelen. Ama bu düşük olduğu anlamına gelmez tabii ki.

Arkadaş listenin bir etkisi olmaz ama lobindeki bir kişi ban yerse yani örnek veriyorum 5 kişi lobi kurdunuz inferno girdiniz 1 kişi banlandı diğer 4 kişinin güven faktörü biraz düşer ve GELEN TÜM XPLER SİLİNİR yani hileci bir arkadaşınız sizi boostluyorsa ban yerse aldığınız tüm xpler gider buna aldığınız senelik servis madalyası da dahil.

Steamden ekle müsait olunca birlikte bakalım lobide gözükür.
Yukarıya ekleme yapayım tek başınıza girdiniz ama takımınıza hile geldi ban yedi diyelim burada sizin galibiyetiniz silinmez ve xpniz azalmaz sadece lobinizdekilerden sorumlusunuz.

Arkadaş listenin bir etkisi olmaz ama lobindeki bir kişi ban yerse yani örnek veriyorum 5 kişi lobi kurdunuz Inferno girdiniz 1 kişi banlandı diğer 4 kişinin güven faktörü biraz düşer ve gelen tüm XP'ler silinir yani hileci bir arkadaşınız sizi boostluyorsa ban yerse aldığınız tüm XP'ler gider buna aldığınız senelik servis madalyası da dahil.

Steam'den ekle müsait olunca birlikte bakalım lobide gözükür.

Solo giriyorum o zaman benlik bir sıkıntı yok sağolun hocam.

Profiliniz ve oyun saatleriniz herkese açık olsun.
Steam arkadaş listenizden VAC veya oyun yasaklaması almış kişileri silin.
Overwatch izleyerek güven faktörünüzü yükseltebilirsiniz.
Bir başka yöntem de oyunu bir süre oynamamak. 1-2 hafta oynamazsanız güven faktörünüz yeşile döner.

Buraya Steam profil linkinizi yapıştırarak güven faktörünüzü görebiliyorsunuz. Takım arkadaşlarınızdan size övgü atmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca attığım siteye göre VAC ban yiyen arkadaşınızın çok olması da güven faktörünü düşürüyor. Ban yiyen birçok arkadaşım var, başarım hilesi yaptım ve CS:GO içerisinde MSI Afterburner açtım. Bunlar da güven faktörünü düşürüyor. Benim bu yüzden 0 gözüküyor :(
Profilinizin altındaki çubuğa imleci getireceksiniz orada gözüküyor.

Eki Görüntüle 1281795

Ayrıca eğer ki nova üstü ranka ve 150 rekabetçi galibiyetine sahipseniz Overwatch yapın. Bu da güven faktörünü arttırıyor.

Güven faktörünü hiçbir sistem göstermez bunlar tahmini kesin değil.
Hocam aslında oyun saatim herkese açık neden böyle gösteriyor ki.

Hocam Online isen ekle girelim lobiye 5 dk bakalım.
Profiliniz ve oyun saatleriniz herkese açık olsun.
Steam arkadaş listenizden VAC veya oyun yasaklaması almış kişileri silin.
Overwatch izleyerek güven faktörünüzü yükseltebilirsiniz.
Bir başka yöntem de oyunu bir süre oynamamak. 1-2 hafta oynamazsanız güven faktörünüz yeşile döner.

Bu dediklerinden Overwatch doğru ama oyun oynadıkça düzelir oynamazsan bir etkisi olmaz övgülerin de bir etkisi yok 2.si Steam Guard'ı kurarsanız biraz yükselir.

Yeni konular

Geri
Yukarı