CS:GO güven faktörüm kırmızıya düştü

Ben hile satışı yapmıyorum. Bir hileden ücretli sponsorluk aldım o kadar. (maddi durumum çok iyi sayılmaz bundan dolayı sponsor oldum. Biraz bile kazancım olsun diye.) Her neyse boş ver insanların hakkına giriyorum bu konuda doğrusunuz... Tekrar söylüyorum mainde kullanmıyorum. Yan hesaplarda (non-Prime) takılmalık açıyorum karşıya hile gelince vb.

Dostum 27 abonelik kanala kimse sponsor olmaz kendini kandırma.

Hile kullanıp bir de forumda konu açıyorsun ne rezil insanlarsınız be. Milletin 1 2 saatlik zevki var onunda içinden geçiyorsunuz. Sonra yok efendim hile kullanmadan ban yedim. Aynen Valve daha hileleri banlamıyor gidip de hile kullanmayanları banlayacak.

Ben hile satışı yapmıyorum. Bir hileden ücretli sponsorluk aldım o kadar. (maddi durumum çok iyi sayılmaz bundan dolayı sponsor oldum. Biraz bile kazancım olsun diye.) Her neyse boş ver insanların hakkına giriyorum bu konuda doğrusunuz... Tekrar söylüyorum mainde kullanmıyorum. Yan hesaplarda (non-Prime) takılmalık açıyorum karşıya hile gelince vb.

Gidin AKP gençlik kollarına üye olun. Daha çok beslerler sizi. Main hayatınızda da iyi bir insan gibi görünürsünüz.

Geri
Yukarı