CS:GO güvenli başlatmayı ne etkiliyor?

Yekta Croft

Hectopat
Makaleler
2
Yer
dark side of the 門oon
Bu sorun eskiden yoktu, galiba ekran kartımı değiştirdikten sonra ortaya çıktı ama emin değilim. (Eskiden AMD'ydi ve sorun yoktu, şu an NVIDIA.) Konsola ''trusted_launch_info'' yazınca neyden dolayı güvenli başlatmadığını yazmıyor sadece ''güvenli modda başlatılamadı'' yazıyor. Bu soruna neden olan programı nasıl bulacağım? Güvenilir modu kapatmak istemiyorum, güven faktörüm etkilenmesin.

Apaçi Atcı

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Güvenilir modu kapatırsanız güven faktörünüz kötü yönde etkilenebilir. Ben kapalı şekilde kullanıyorum çünkü Nvida'nın filtresi çalışmıyor. Güvenli mod kapalı çalıştırmak istiyorsanız başlangıç seçeneklerine şu kodu yazın:
  • -allow_third_party_software
1618354366318.png

KS
Yekta Croft

Yekta Croft

Hectopat
Makaleler
2
Yer
dark side of the 門oon
Güvenilir modu kapatırsanız güven faktörünüz kötü yönde etkilenebilir. Ben kapalı şekilde kullanıyorum çünkü Nvida'nın filtresi çalışmıyor. Güvenli mod kapalı çalıştırmak istiyorsanız başlangıç seçeneklerine şu kodu yazın:
  • -allow_third_party_software

Hayır istemiyorum. Ben hangi programdan dolayı bu uyarı çıkıyor onu bulmak istiyorum.

KS
Yekta Croft

Yekta Croft

Hectopat
Makaleler
2
Yer
dark side of the 門oon
Oyun filtresi açık mı?

NVidia Denetim Masası'nı hiç kurcalamadım, kalite performans ayarı oyun seçsin seçeneğinde. GeForce Experience vardı, belki o etkiliyordur diye onu kaldırdım ama ondan dolayı değilmiş. Oyun filtresini nasıl kapatacağım?

Melih08

Femtopat
bu sorun bendede var nvidia experience renk filtresi kullandığım için bu sorun var sanıyordum ama filtreyi kapatıncada devam ediyor

Yukarı