CS:GO güvenli başlatmayı ne etkiliyor?

Makaleler
14
Yer
Antalya
Bu sorun eskiden yoktu, galiba ekran kartımı değiştirdikten sonra ortaya çıktı ama emin değilim. (Eskiden AMD'ydi ve sorun yoktu, şu an NVIDIA.) Konsola ''trusted_launch_info'' yazınca neyden dolayı güvenli başlatmadığını yazmıyor sadece ''güvenli modda başlatılamadı'' yazıyor. Bu soruna neden olan programı nasıl bulacağım? Güvenilir modu kapatmak istemiyorum, güven faktörüm etkilenmesin.

Güvenilir modu kapatırsanız güven faktörünüz kötü yönde etkilenebilir. Ben kapalı şekilde kullanıyorum çünkü Nvida'nın filtresi çalışmıyor. Güvenli mod kapalı çalıştırmak istiyorsanız başlangıç seçeneklerine şu kodu yazın:
  • -allow_third_party_software
1618354366318.png

Güvenilir modu kapatırsanız güven faktörünüz kötü yönde etkilenebilir. Ben kapalı şekilde kullanıyorum çünkü Nvida'nın filtresi çalışmıyor. Güvenli mod kapalı çalıştırmak istiyorsanız başlangıç seçeneklerine şu kodu yazın:
  • -allow_third_party_software

Hayır istemiyorum. Ben hangi programdan dolayı bu uyarı çıkıyor onu bulmak istiyorum.

Oyun filtresi açık mı?

NVidia Denetim Masası'nı hiç kurcalamadım, kalite performans ayarı oyun seçsin seçeneğinde. GeForce Experience vardı, belki o etkiliyordur diye onu kaldırdım ama ondan dolayı değilmiş. Oyun filtresini nasıl kapatacağım?

Geforce Experience üzerinden açılıyordu. Arkadaki açık uygulamaları kontrol ettin mi? Buradan kapatılıyor;
1618354617855.png

Arkadaki uygulamaları kontrol ettiniz mi? Oyuna girince "güvenle başlatılmadı" mı diyor? Bence tekrar yükle ve o ayarı kapat.

Yeni konular

Geri
Yukarı