CS:GO Hacker Sorunu

lYouNeverKnow

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar nedense LOL, Dota veya benzeri oyunlarda hack yokken CS'de ipini koparan aciyor. CS:GO LOL'deki sistemi kullanamaz mı? Oyun batiyor sonucta bunu duzeltmek icin ellerinden geleni yapmalilar hem DotA'da Valve'nin degil mi? DotA'da hack yok Valve ayni guvenligi CS'de neden kullanmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dünya genelinde en popüler oyun oldugu icindir. Hani bir laf vardir ya, nerde cokluk orada ... diye, o hesap iste.

VAC sisteminin genelde gecikmeli yasaklama vermesi bu durumu fazlasiyla etkiliyor. Bir hile tespit edildigi zaman genelde aninda yasaklama vermez. Bu da hilecilerin bir süre daha cirit atacagi anlamina geliyor.

Bunun yani sira yeni hileleri tespit etmek kolay olmuyor. Onlar tespit edilip, sisteme entegre edilene kadar yine bayagi bir zaman geciyor.

Valve, hile konusunda bircok adim atsa da önlerini tamamen kesmeleri hicbir zaman mümkün olmayacak. VAC sistemi 2005 öncesi kullanicilara gecici yasaklama veriyordu. VAC2 ciktiktan sonra bu yasaklamalarin tümü (hatali olmadigi taktirde) süresiz yapildi. Bunun yani sira CS: GO'ya Overwatch ve VACNet gibi sistemler getirildi. Simdi kalkip da hileleri önlemek icin bir sey yapmiyorlar demek haksizlik olur.

Ben de isterim oyunlarda hile olmasin ama, maalesef olmuyor. Kendimi bildim bileli online oyunlarda hileciler var. Bu sebepten dolayi da multiplayer oyunlarda fazla takilmayi sevmiyorum.

Kanser olmaktansa oynanamamayi tercih ederim.
Arkadaşlar nedense LOL, Dota veya benzeri oyunlarda hack yokken CS'de ipini koparan aciyor. CS:GO LOL'deki sistemi kullanamaz mı? Oyun batiyor sonucta bunu duzeltmek icin ellerinden geleni yapmalilar hem DotA'da Valve'nin degil mi? DotA'da hack yok Valve ayni guvenligi CS'de neden kullanmiyor?
Çok ilginç bir durum değil aslında. Mesele Valve'da değil mesele hackerlarda. Valve suçlu olsaydı Dota'dada hileciler olurdu. Hatta 3-4 yıldır TF2 oynuyorum. İlk defa bu hafta hileci gördüm hatta adam hile satmaya çalışınca oylama ile serverdan attılar. Çünkü TF2 oynuyan insanlar ya hile ihtiyacı duymaz ya da hilenin ne demek olduğunu bilmeyen F2P'dir.

Kısacası mesele oyunu oynuyan kitle ve CS:GO'da sağlam hileci kitle var.

Dota 2 de hile var ve ben bu yüzden dota 2 bırakmıştım.

Çok fena scrip ve macrolar var dota 2 de 🤠

Parayla satıyorlar ve sürekli güncelleniyor.

0 Delay ile 12 tuşa bir den basıyorlar ve haksız rekabet oluyor. Botsuz Sky Mage 26 kill falan almıştı mesela. Tek bir tuşa basırak kill alıyordu😒

Hileli oyun oynamak istemeyen arkadaşlara tek çözüm önerim Faceit veya Esea gibi 3.parti clientler ile oyuna girmeleri. Hem kendinizi geliştirmek açısından hem de hile açısından rahat edersiniz. Ben Faceit kullanıyorum gayet de memnunum.

İlk başladığınız zaman maplara alışık değilseniz biraz zorluk çekebilirsiniz. Ortalama 100 maç sonunda rahatlıkla oynayabileceğinizi söyleyebilirim.

Ayrıca Faceit Premium hesabına sahibim, böylelikle toksik(troll) oyuncu da gelmiyor.

LoL ve Dota'da hile olmadığını kim söylüyor? Girin şöyle bir Youtube'a, yüzlerce hileci videoları mevcut. Dota zaten CS: GO ile aynı anti hile sistemini kullanıyor.

Oyunun battığı falan da yok ayrıca. Şu an hâlâ en çok oynanan oyunlardan biri CS: GO.

Eki Görüntüle 415479
LoL ve Dota'da sadece yeni açılan hesaplarda oluyor. 10-20 seviyelerde falan. Hemen ban yiyorlar. Hayatımda hiç denk gelmedim 2 yıldır oynuyorum. Zaten Script'ler hiç bir işe de yaramıyor bekleme süresi altın hilesi falan değil sadece skill otomatik atma falan diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı