CS:GO Hacker Sorunu

lYouNeverKnow

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar nedense LOL, Dota veya benzeri oyunlarda hack yokken CS'de ipini koparan aciyor. CS:GO LOL'deki sistemi kullanamaz mı? Oyun batiyor sonucta bunu duzeltmek icin ellerinden geleni yapmalilar hem DotA'da Valve'nin degil mi? DotA'da hack yok Valve ayni guvenligi CS'de neden kullanmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dünya genelinde en popüler oyun oldugu icindir. Hani bir laf vardir ya, nerde cokluk orada ... diye, o hesap iste.

VAC sisteminin genelde gecikmeli yasaklama vermesi bu durumu fazlasiyla etkiliyor. Bir hile tespit edildigi zaman genelde aninda yasaklama vermez. Bu da hilecilerin bir süre daha cirit atacagi anlamina geliyor.

Bunun yani sira yeni hileleri tespit etmek kolay olmuyor. Onlar tespit edilip, sisteme entegre edilene kadar yine bayagi bir zaman geciyor.

Valve, hile konusunda bircok adim atsa da önlerini tamamen kesmeleri hicbir zaman mümkün olmayacak. VAC sistemi 2005 öncesi kullanicilara gecici yasaklama veriyordu. VAC2 ciktiktan sonra bu yasaklamalarin tümü (hatali olmadigi taktirde) süresiz yapildi. Bunun yani sira CS: GO'ya Overwatch ve VACNet gibi sistemler getirildi. Simdi kalkip da hileleri önlemek icin bir sey yapmiyorlar demek haksizlik olur.

Ben de isterim oyunlarda hile olmasin ama, maalesef olmuyor. Kendimi bildim bileli online oyunlarda hileciler var. Bu sebepten dolayi da multiplayer oyunlarda fazla takilmayi sevmiyorum.

Kanser olmaktansa oynanamamayi tercih ederim.
CSGO Dota ya kıyasla hile yapılabilmesi daha kolay bir oyun Valve yıllardır aynı sistemi geliştirmeden kullanıyor büyük ölçüde zarara uğramadıkları sürece değiştireceklerini de sanmıyorum.

Hilelerin çözümü zor, ben her gördüğümü raporluyorum sizde öyle yapın. Dün @TwoBee ile 3 el girdik. Yahu her elde mi hile olur? Heriflerin korkuları da yok açarsın belli etmeden kullanırsın tamam da yere bakarak headshot atanlar mı dersin zıplaya zıplaya vuranlar mı dersin duvarın arkasında deagle ile bekleyip shiftle çıksan bile tek atanlar mı dersin. Utanmadan D2'de mid kapısından çıkmadan kapı içinden Scott'la headshot atanlar bile var. KANSER bir oyun, Lem, Supreme ya da Global Elite değilseniz oynanmaz. En baştan başlayım demeyin sakın.

LoL ve Dota'da hile olmadığını kim söylüyor? Girin şöyle bir Youtube'a, yüzlerce hileci videoları mevcut. Dota zaten CS: GO ile aynı anti hile sistemini kullanıyor.

Oyunun battığı falan da yok ayrıca. Şu an hâlâ en çok oynanan oyunlardan biri CS: GO.

415479

LoL ve Dota'da hile olmadığını kim söylüyor? Girin şöyle bir Youtube'a, yüzlerce hileci videoları mevcut. Dota zaten CS: GO ile aynı anti hile sistemini kullanıyor.

Oyunun battığı falan da yok ayrıca. Şu an hâlâ en çok oynanan oyunlardan biri CS: GO.

Eki Görüntüle 415479
Aynen kesinlikle LOL de her macta hile çıkıyor.Ben hile neden csde digerlerige kiyasla fazla hile var diye sordum
CS Go hile asla kalkmaz ve zaten önlemek de istemiyorlar.
Adam oyunu alıyor banlanıyor tekrar alıyor.
Yapımcıların işine geliyor.
Gelmemeli oyun ucretsiz ve sadece yeni hesap aciyolar oyunu bastan indirmiyolar o zaman her sirket hileyi aktif ederdi

Eki Görüntüle 415479
Pubg ilk sirada olmasin ?
Screenshot_2019-07-13-01-38-02.png
Screenshot_2019-07-13-01-38-02.png
Screenshot_2019-07-13-01-34-19.png
Screenshot_2019-07-13-01-34-19.png

Son düzenleme:
Dünya genelinde en popüler oyun oldugu icindir. Hani bir laf vardir ya, nerde cokluk orada ... diye, o hesap iste.

VAC sisteminin genelde gecikmeli yasaklama vermesi bu durumu fazlasiyla etkiliyor. Bir hile tespit edildigi zaman genelde aninda yasaklama vermez. Bu da hilecilerin bir süre daha cirit atacagi anlamina geliyor.

Bunun yani sira yeni hileleri tespit etmek kolay olmuyor. Onlar tespit edilip, sisteme entegre edilene kadar yine bayagi bir zaman geciyor.

Valve, hile konusunda bircok adim atsa da önlerini tamamen kesmeleri hicbir zaman mümkün olmayacak. VAC sistemi 2005 öncesi kullanicilara gecici yasaklama veriyordu. VAC2 ciktiktan sonra bu yasaklamalarin tümü (hatali olmadigi taktirde) süresiz yapildi. Bunun yani sira CS: GO'ya Overwatch ve VACNet gibi sistemler getirildi. Simdi kalkip da hileleri önlemek icin bir sey yapmiyorlar demek haksizlik olur.

Ben de isterim oyunlarda hile olmasin ama, maalesef olmuyor. Kendimi bildim bileli online oyunlarda hileciler var. Bu sebepten dolayi da multiplayer oyunlarda fazla takilmayi sevmiyorum.

Kanser olmaktansa oynanamamayi tercih ederim.

Çözüm
Esea client ve faceit client hile sorununu çözmüş. Asil sorulmasi gerekn soru şu? Dış parti anti hile yazılımları hile sorununu ortadan kaldırırken Valve neden bu sistemi kullanmıyor. Demek ki işine geliyor.

Aynen kesinlikle LOL de her macta hile çıkıyor.Ben hile neden csde digerlerige kiyasla fazla hile var diye sordum

Gelmemeli oyun ucretsiz ve sadece yeni hesap aciyolar oyunu bastan indirmiyolar o zaman her sirket hileyi aktif ederdi

Pubg ilk sirada olmasin ?Eki Görüntüle 415564Eki Görüntüle 415564Eki Görüntüle 415565Eki Görüntüle 415565
Attığın ss'deki tarihe iyi bak 2018 yazıyor bu zamanlarda değişmiş olabilir.
Ek olarak CSGO nun uzun bir ömrü var bu oyunu bırakan olmaz bırakılırsa valve tükürdüğünü yalar zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı