CS:GO haksız ban kaldırılabilir mi?

zhuihd

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar CS:GO'dan yakın zamanda maça bağlanmadığım için 7 gün ban yemiştim banım yeni açıldı fakat bugün rekabetçi maçta iken iki kişi takımdan çıktı ve takımda iki arkadaş ve ben kaldım. Bu iki arkadaş da oylama ile beni skorumun iyi olmasına rağmen haksız yere eğlencesine attı ve banım daha yeni açılmışken tekrardan bir yedi gün daha yedim. Normal şartlarda pek önemsemem fakat sınavlarımın yeni bitmesinden dolayı oyun oynayarak biraz kafa dağıtıp rahatlamak istiyorum. Yok mu bu banı açmanın bir yolu?

Merhabalar CS:GO'dan yakın zamanda maça bağlanmadığım için 7 gün ban yemiştim banım yeni açıldı fakat bugün rekabetçi maçta iken iki kişi takımdan çıktı ve takımda iki arkadaş ve ben kaldım. Bu iki arkadaş da oylama ile beni skorumun iyi olmasına rağmen haksız yere eğlencesine attı ve banım daha yeni açılmışken tekrardan bir yedi gün daha yedim. Normal şartlarda pek önemsemem fakat sınavlarımın yeni bitmesinden dolayı oyun oynayarak biraz kafa dağıtıp rahatlamak istiyorum. Yok mu bu banı açmanın bir yolu?

Yan bir Prime hesap alın. Ban kaldırmanın yolu yoktur.

Ben oyunu ilk aldığım zaman (2018 de) üst üstüne 20 den fazla 1 hafta ban yemiştim :D Normalde o 7 gün ban üzerine 1 hafta daha beklemen lazım diyorlardı bekliyordum sonra yine sıkıntı oluyordu yine 1 hafta ban yiyordum.

Faceit veya Esea oynayabilirsiniz. Cs süreli ranked banı, süreli overwatch griefing banı, veya süresiz vac ban dahil hiç bir banı kaldırmaz. Ard ara ranked banı yerseniz ban süreleri artarak gider ( yarım saat - iki saat - bir gün - max 7 gün) . Ban yemedikçede aynı şekilde azalır ve minimuma iner. Son olarak yeni başladığınız var sayarak bir bilgilendirme daha yapmak isterim; Oyundan oylanarak atılmak, maçı terk etmek falan sorun olmaz garanti olarak süreli ranked banı atar. Fakat takım arkadaşınızı öldürmekten sürekli olarak overwatcha düşerseniz ve bu sebepten griefing ban yerseniz ilk defasında 90, ikincisinde 180, üçüncüsünde 360 ve son olarak dördüncüsünde perma vac ban yersiniz.

Geri
Yukarı