CS:GO haksız VAC yasağı verir mi?

Arkadaşlar selam. Daha demin oyunda yeni maç attım ve maçta bayağı şaşırtıcı oynadım. Elim soğuktu aim bile titriyordu aslında. Oyunda bayağı prefire attım (aktif ses kasıyorum tabii ki de ).oyun içinde aim titremesi, prefirelar, refleksif vuruşlar bana ban yedirtir mi? Karşıda Türkler vardı bayağı sövüp raporladılar onlar yüzünden hesabıma bir şey olsun hiç istemiyorum. Elim soğuktu duvarlara bakarken falan titriyordu acayip şekilde. Direkt VAC ban mı yeniliyor yoksa Overwatch ban mı? Şimdiden teşekkürler.

Yemen çok zor kanka. Bizim Türk kitlesi ota b0ka hile dedikleri için :(

Yiyebilirsin bilgisayarında açık olan ya da bulunan mesela bir ekran kaydedici ya da başka bir uygulama crak uygulamaalr bunları VAC hile olarak algılayıp banlaması olabilir ve kalkar mı bilmem (muhtemelen kalkmaz ) ama mümkün. Mesela Vanguard'ta aynı fakat Riot kaldırmıyor kesinlikle :) dikkat edin yüksek mevlalı hesaplarınız varsa crak uygulamalar ya da başka bilinmeyen uygulamaların açık olduğu bir PC de oynamayın mümkünse. Senin konuna dönecek olursak sen yemessin yersende ower watch banı yersin onuda açtırabilirsin.( Senin dediğin şey vac değil ower watch banı )

Yahu böyle şeyler yok kimse size aim titriyo diye ow ban atmaz. İzleyen adam sizin crosshair placement'ınızı görüyor tüm süre boyunca. Her değişik oynayan banlansa piyasada oyuncu kalmaz.

Sağ olun arkadaşlar içim rahatladı. Konuyu kapatıyorum umarım benim gibi merak edenlerin işine yarar. Oyunun içinde DLL dosyalarını kontrol eden bir ayar varmış sanırsam. Güven faktörümünde yüksek olduğunu düşünüyorum çünkü toxiclik yapan biri değilim info veririm bağırmam çağırmam falan oyundan çıkmam. Teşekkürler herkese.

Yiyebilirsin bilgisayarında açık olan ya da bulunan mesela bir ekran kaydedici ya da başka bir uygulama crak uygulamaalr bunları VAC hile olarak algılayıp banlaması olabilir ve kalkar mı bilmem (muhtemelen kalkmaz ) ama mümkün. Mesela Vanguard'ta aynı fakat Riot kaldırmıyor kesinlikle :) dikkat edin yüksek mevlalı hesaplarınız varsa crak uygulamalar ya da başka bilinmeyen uygulamaların açık olduğu bir PC de oynamayın mümkünse. Senin konuna dönecek olursak sen yemessin yersende ower Watch banı yersin onu da açtırabilirsin.( senin dediğin şey VAC değil ower Watch banı )

Crack Adobe uygulamalarını kullanıyorum onlarda arka planda açık olmuyor sadece KMS açık arkada o bir şey yapar mı bilmiyorum.

Sağ olun arkadaşlar içim rahatladı. Konuyu kapatıyorum umarım benim gibi merak edenlerin işine yarar. Oyunun içinde DLL dosyalarını kontrol eden bir ayar varmış sanırsam. Güven faktörümünde yüksek olduğunu düşünüyorum çünkü toxiclik yapan biri değilim info veririm bağırmam çağırmam falan oyundan çıkmam. Teşekkürler herkese.

Crack Adobe uygulamalarını kullanıyorum onlarda arka planda açık olmuyor sadece KMS açık arkada o bir şey yapar mı bilmiyorum.

Yok Adobe crakleri kullanan çok var bir şey yapmaz muhtemelen ama dediğim gibi diğer oyunlar içinde geçerli hile koruması değişik programları hile olarak algılayabilir ve Riot gibi korumasına çok güvenen firmalara denk gelirseniz hesabınız gider dikkatli olun ( kendim yaşadım :) )

Yok Adobe crakleri kullanan çok var bir şey yapmaz muhtemelen ama dediğim gibi diğer oyunlar içinde geçerli hile koruması değişik programları hile olarak algılayabilir ve Riot gibi korumasına çok güvenen firmalara denk gelirseniz hesabınız gider dikkatli olun ( kendim yaşadım :) )

Hileyle işim yok zaten ama evet biliyorum Vanguard sağlam bir anticheat :D bir de BattlEye Rust anticheat de iyi diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı