CS:GO hala oynanır mı?

Hocam haftalık kasa düşüyor onun için oynuyorum ben. Kasayı düşürünce bırakıyorum. Böylece o kasa paraları ile yeni oyunlar alıyorum

Hile mile yok armut gibi oynuyor bizim Türk'ler. Dust 2 oynamaktan zombi olmuş yarısı. Arada sırada denk gelir bir şey diyemem. Ama sık gelmiyor, keyif de alıyorum ben.

Adam gibi oynayıp takım arkadaşlarınıza vurmazsanız, oyundan çıkmazsanız, troll girmezseniz, güven faktörü kasarsanız hile mile yok aga gidiyorsunuz sinirden oyunu toxicliyorsunuz, takım arkadaşınıza sıkıyorsunuz salak salak sonra efendim bana hile geliyor CS:GO şöyle oyun böyle oyun. Bakın hileci adam çok fazla report yediği için güven faktörü düşük olur seninki yüksek olursa denk gelmezsiniz olur biter Steam hesabınıza özen gösterin biraz; Level yükseltin, yorumlarınızı arttırın, övgülerinizi arttırın, saat kasın, iyi oynayın ne bileyim bir sürü yöntem var.

CS:GO Prime almayı düşünüyorum ama parasına değer mi bilmiyorum. Steam'da hala anlık oyuncu olarak çok yükseklerde deli gibi oynanıyor. Zaman harcamaya değer mi bilmiyorum. CS:GO hala oynanmaya değer mi?
Steam de hala en çok oynanan oyunlardan biri, parasına da değer. Zaten verdiğin parayı çıkartıyorsun kasalardan. Yeni gelen kasalardan bir tane düşürsen tekte çıkarırsın verdiğin parayı diğer türlü oynadıkça amorti eder her hafta iki item düşürme şansın var, devrim kasası 200 liradan falan satılıyordu şuan 40 küsürlerde ve daha da düşecek gibi görünüyor.

Hile konusunda bir not düşmek istedim çünkü forumda hileden çok şikayetçi olan gördüm. Benim 400 saatim var bir kere bile oyunuma hileci denk gelmedi. Nova olduktan sonra overwatch açıldı ilk kez orada delil izlerken hileleri gördüm. Yani karşıma hiç hileci denk gelmedi oynarken, güven puanından bahsedenler vs. vardı belki onunla alakalı belki şans belki de insanların abartması bilemiyorum.

Son düzenleme:
Oynanır fakat hile dolu. Hile yok diyenlere aldırma. Çevremde hileyle aylardır oynayan insanlar var.

Karşıma gelen aimbot adam 4 ay sonra VAC ban yedi. 4 ay boyunca kim bilir kimlerin oyun zevkini bozdu.

Senin guvenilirlik faktorun dusukse toxic ve troll isen bizene bundan benim guvenilirlik faktorum yuksek ve hile gelmedi hâlâ size bagli bir şey.

CS:GO Prime almayı düşünüyorum ama parasına değer mi bilmiyorum. Steam'da hala anlık oyuncu olarak çok yükseklerde deli gibi oynanıyor. Zaman harcamaya değer mi bilmiyorum. CS:GO hala oynanmaya değer mi?

Guvenilirlik faktorun dusuk ise Prime aldığın da bile hile gelebilir ama yuksek ise hile gelmez cok zor.

Tabii ki değer. Prime da hileler gerçekten yok denilecek kadar az ama yakında Source 2 güncellemesi alacak sanirim. Fiyatinda artma mi olur yoksa buna özel indirim mi yaparlar bilemiyorum.

Geri
Yukarı