CS:GO sizce hala oynanır mı?

Dostum bana inanmak zorunda değilsin ama gerçekten 10 maçın en az 6-7'si hileci. Spin botları bile reportladığım da banlanmıyorlar. Artık ne hale geldi bilmiyorum bu oyun.
Mevlana açanlar zaten her türlü ban yiyor. Fakat legit oynayanlar ban yeme olasılığı düşük. Kaliteli hile kullanıyorlarsa VAC yeme ihtimali bile olmayabilir.

Mevlana açanlar zaten her türlü ban yiyor. Fakat legit oynayanlar ban yeme olasılığı düşük. Kaliteli hile kullanıyorlarsa VAC yeme ihtimali bile olmayabilir.
VAC yemeyen hile yok. Report sayısı arttıkça Valve bilgisayarı tarıyor. Anlık tespit ediliyor.
Son güncellemedeki ''güvenli mod'' ile oyun ikiye bölündü. ''Güvenli ve güvensiz kısımlar''
Güvenli kısmı seçerseniz ücretsiz hile indirenlerle karşılaşamazsınız. Güvensiz kısıma girerseniz herkes her çeşit hile yanınızda, bir adım uzağınızda olur.
Dostum ne olduysa bu ay içeresinde oldu. O "trusted mode" olayını da gördüm. Bana hiç inandırıcı gelmedi.
İnandırıcılıkla alakası yok. ''.dll'' tipi hileler enjekte edildiği an banlanıyor. Deneyebilirsiniz.

VAC yemeyen hile yok. Report sayısı arttıkça Valve bilgisayarı tarıyor. Anlık tespit ediliyor.
Son güncellemedeki ''güvenli mod'' ile oyun ikiye bölündü. ''Güvenli ve güvensiz kısımlar''
Güvenli kısmı seçerseniz ücretsiz hile indirenlerle karşılaşamazsınız. Güvensiz kısıma girerseniz herkes her çeşit hile yanınızda olur.
Bazı programların içine hileyi inject edenler var. VAC bütün dosyaları tarasa da o hileyi bulması çok ama çok zor. Yani hileyi gizliyorlar.

Bazı programların içine hileyi inject edenler var. Yani VAC bütün dosyaları tarasa da o hileyi bulması çok ama çok zor.
''Word adlı programın içine hileyi inject edenler var.'' Zaten trusted mode olayı sadece ''.dll'' için geçerli değil, inject edilenleri tespit ediyor. Bence %60 daha güvenli bir hal aldı CS:GO.

''Word adlı programın içine hileyi inject edenler var.'' Zaten trusted mode olayı sadece ''.dll'' için geçerli değil, inject edilenleri tespit ediyor. Bence %60 daha güvenli bir hal aldı CS:GO.
Güvenli modda bile inject ediyorlar hileyi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Non-prime sunucu, zaten non-prime de hilesiz maç bulamazsın ki.

Ne dediğini anlayamadım.
Ayrıca bu videoda
trusted mode olmadığı zamanlarda çekilmiş.
Prime olmayan sunucularda her maç hile var demek istedim.

Ayrıca bu videoda
trusted mode olmadığı zamanlarda çekilmiş.
Prime olmayan sunucularda her maç hile var demek istedim.
Güncel olmayan mesajımdan almışsınız o videoyu. Yeni attığım videoya bakın. Prime olmayan yerlerde zaten %95 hile oluyor.

Geri
Yukarı