CS:GO haritası çok geç açılıyor

İşletim sistemi
Windows 7
Windows 10'a geçmeniz PC'yi daha performanslı hale getirecektir. RAM tarafından sıkıntı yok ancak işlemci çok eski işlemci sıkıntı çıkartır mı bilemiyorum ancak kuzenimde Intel Pentium'a kurulu Windows 10 kullanıyor sıkıntısız bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.

Teşekkürler.

Vallaha hocam benim de düşük özellikli laptopum vardı. Sırasıyla Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 sürümlerini denedim en çok FPS'i CS:GO'da Windows 8.1'de almıştım. Daha erken açılıyordu. Ben bir Windows 8.1 Single Language denemenizi tavsiye ederim.

Sıkıntı çıkar. 13 yıllık bilgisayara Windows 10 kurulmaz. Linux dağıtımı olabilir veya Windows 8.1 ancak Windows 10 olmaz. 8 GB RAM yeni bilgisayarları kurtarır ancak eski bilgisayarları kurtarmaz. İşlemci de berbat olduğu için Windows 10 son terchinin olsun.

17 yıllık bilgisayarıma kurmuştum bir şey olmamıştı. Geçen sene geçtim sonra zaten yenisini aldım.

17 yıllık bilgisayarıma kurmuştum bir şey olmamıştı. Geçen sene geçtim sonra zaten yenisini aldım.
Patlamasını falan beklemiyodunuz herhalde. Performans düşüşü olur. Windowsun arka planda çalışan uygulamaları fazla bellek kaplar. Özellikle bu sene çok daha faza uygulama geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı