CS:GO hayatımı mahvetti

Büyük ihtimalle hile açtın ve haklı olarak sana VAC verdiler. Kusura bakma ama adamlar haklı.

Çocuk 10k envater diyor, niye hile açsın ki.
Bugün hile dışında saçma sapan bir sürü neden var Vac yemek için, direk hile açmışsın diyorsun, bu kadar saf olmayın ya.

Yani bu arkadaş durduk yere mi ban yemiş? Yanlış yere ban atıldıysa desteğe yazsın veya bir süre sonra kendiliğinden kalkar eğer bir suçu yoksa.

Yani bu arkadaş durduk yere mi ban yemiş? Yanlış yere ban atıldıysa desteğe yazsın veya bir süre sonra kendiliğinden kalkar eğer bir suçu yoksa.
Bir süre sonra derken ?, kimisi var 1 hafta sonra açılıyor, kimisi var 1 ay sonra, kimisi var 1 yıl veya bilemeden 2 yıl yada daha fazla, yani süreler değişiyor kardeşim, git bir bak forumlara, valveye bu konuda küfür edenler var hesabımı inceleyip banı kaldırmak için neden bu kadar beklediler diye, ama çok kısa sürede açılan yanlış banlarda var ve tüm bu hatalara rağmen hala vac sisteminin kusursuzluğuna inanan birçok saf oyuncu var ve haksız banlanan oyuncuların kalbini birde onlar kırıyor saçma sapan konuşarak. Yani ortada scimsonik bir sistem var kardeşim ve çoğu oyuncu bu sistemin kurbanı oluyor, valvede buna göz yumuyor. Neden göz yumuyor, çünkü biliyor eğer haksız ban yemişsen kendini kimseye inandıramazsın, kimseye derdini anlatamazsın ve beklemekten başka çare kalmıyor, bu da valve için bir sorun olmuyor.

Bir süre sonra derken ?, kimisi var 1 hafta sonra açılıyor, kimisi var 1 ay sonra, kimisi var 1 yıl veya bilemeden 2 yıl yada daha fazla, yani süreler değişiyor kardeşim, git bir bak forumlara, valveye bu konuda küfür edenler var hesabımı inceleyip banı kaldırmak için neden bu kadar beklediler diye, ama çok kısa sürede açılan yanlış banlarda var ve tüm bu hatalara rağmen hala vac sisteminin kusursuzluğuna inanan birçok saf oyuncu var ve haksız banlanan oyuncuların kalbini birde onlar kırıyor saçma sapan konuşarak. Yani ortada scimsonik bir sistem var kardeşim ve çoğu oyuncu bu sistemin kurbanı oluyor, valvede buna göz yumuyor. Neden göz yumuyor, çünkü biliyor eğer haksız ban yemişsen kendini kimseye inandıramazsın, kimseye derdini anlatamazsın ve beklemekten başka çare kalmıyor, bu da valve için bir sorun olmuyor.

Beklemek istemiyorsa desteğe ticket açsın.

Bu hafta CS:GO'nun kuralları güncellendi. Smurf, reklam(emin değilim fakat keydrop tarzı kumar sitelerini pfp yapmak da dahil), Steam gruplarında düzenlenen yarışmalara katılmak, dilencilik yapmak gibi yeni maddeler eklendi. Şu anda çok fazla kişi ban yiyor ve haklı mı haksız mı bilmiyoruz. Bu aralar botlarla çok fazla takas yapmayın, sitelere kayıt olmayın. Ayrıca 10k az gibi gelebilir fakat arkadaş 6 yılını vermiş. Valorant'a direkt 10k yatırıp ban yemeye benzemiyor. Giden tek şey parası değil. Yüksek ihtimal envanterine yatırım anlamında da çok büyük emek vermiş. Ben de 6 yıldır oynuyorum ve envanterim 4k değerinde. Envanter değerinin yarısını bile vermeden 6 yılda sadece yatırımla zar zor pazarı takip ederek topladığım envanterin bir anda yok olması benim de psikolojimi bozar. Umarım hile açıp da ban yemiştir de boşa üzülmemişizdir.

Yaklaşık 6 senedir oynadığım oyun ve hayatımı mahvetti. Yaklaşık 10K'lık envanterim ve yatırım yaptığım hesap ban yedi. Şimdi 2. hesap açtım onda da yaklaşık 1'k'ya yakın envanterim var sinir krizleri depresyon her şeyi yaşattı bana, bu oyuna başladığımda 12 yaşındaydım şimdi 17 yaşındayım. Hayatımdan en çok nefret ettiğim ama aynı zamanda en çok mutlu olduğum zamanlardan biriydi. Bu konuyu da içimi dökmek için açtım, umarım sorun olmaz.
Rahatlaman için anlatayım;
Şirketim battı ve evim,arabam herşeyimi kaybettim ve şuanda 4 milyon liraya yakın (Vergi,sigorta,çek vs) borcum var. Bir firmada iyi kötü maaşlı çalışıyorum ama maaşımın%25 hacizlere gidiyor ve muhtemelen hayatımın sonuna kadar öyle devam edecek. Kira da ödüyorum. Hacizde giden gitar ve ekipmanlarım sadece 20k $ ediyordu. Bir çocuğum var ve iyi bir eşim. Hayata tutunuyorum bi şekilde. Kendini üzmene değmez. başka mutlu olacağın uğraşlar bul. Daha çok büyük zorluklarla karşılaşacaksın. Daha yeni başlıyorsun...

Yeni konular

Geri
Yukarı