CS:GO, CS:GO 2 ve Hileciler

Şimdi yazının tamamını okumadım ve buraya sadece başlığına istinaden birçok kişiyi de kendi çıkarımıma ortak etmiş kabul ettirmiş olarak CSGO hilecileri için şu oynadığım 7 yılda gerçek anlamda düşüncem ve çıkarımlarım VALVE tarafından hilelerin satılıyor ve hile firmalarının BİLİNÇLİ bir şekilde destekleniyor olması ve bana göre de yanılma ihtimalimde dahil %90 bu durum böyle işliyor çünkü karşımızda 3 5 senelik bir şirket yok VALVE var ve sonuç olarak kazan kazan durumu sadece oyuncu kitlesinin tepesine binmiş ve göstermelik yapılan hile karşıtı diye lanse edilip bir boka yaramayan tiyatrodan ibaret bugüne bugün aktif oynamama rağmen legit olsun belli ederek olsun 5v5 normal rekada hile olmaması çok düşük bir ihtimal haline geldi

@Unknown873 Dediğinize katılıyorum hocam, valve isteseydi çoktan hileyi bitirirdi ama yapmıyor işte, ha bire aynı sistemle devam ediyorlar, üstelik bu sistemle kurunun yanında yaş da yanıyor ve buna göz yumuyorlar.
Bu yılda bir güncelleme yapmaya karar vermişler, bazı eski oyuncuların dediğine göre bu güncelleme çok uzun bir süredir bekleniyormuş ve bunu valveye sık sık belirtiyorlarmış. Benim de aklıma direk şu geldi ; Sen şimdi bu güncellemeyi uzun bir süredir yapmıyorsun karşına valorant gibi dişli bir rakip çıkıp oyuncularını çalınca mı yapıyorsun, bu basbaya oyuncuları takmamak demek, umursamamak demektir hocam, ne hileye adam akıllı bir çözüm buluyorlar ne de oyuncuların isteklerine cevap veriyorlar.
Demek neymiş hocam, dişli bir rakip olmayınca takmıyorlar kimseyi, valorant da olsa aynısını yapar, her konuda bu böyle, rakip olmadı mı kimseyi takmazlar

Aga güven faktörü puanını yüksek olması lazım, yoksa maçlara daha çok hile gelir. Örneğin sık sık farklı haritalarda maç atmak, oyun bozanlık yapmamak gibi davranışlar güven faktörü puanınızı artırır.

Geri
Yukarı