CS:GO her rekabetçi maç sonrası ban

Tuvaletteki.Arap

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5-11400h 2.7GHz>4.5GHz
RTX 3050Tİ
16Gb Ram
500GB SSD
Meslek
Öğrenci
Merhaba CS:GO oynarken her 2 rekabetçi maçtan sonra 24 saatlik banlar yiyordum. Bu durumun smurf hesap engellemek için olduğu söylendi, ama son maçımdan sonra tam 7 günlük ban yedim. Bu durumun bir çözümü yok mudur? Her maçtan sonra ban yemekten sıkıldım artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba CS:GO oynarken her 2 rekabetçi maçtan sonra 24 saatlik banlar yiyordum. Bu durumun smurf hesap engellemek için olduğu söylendi, ama son maçımdan sonra tam 7 günlük ban yedim. Bu durumun bir çözümü yok mudur? Her maçtan sonra ban yemekten sıkıldım artık.
Bekleme süresi o 2 maçtan sonra olan. 7 günlük bekleme süresi yok diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin.

Sandık için 3 farklı hesaptan maç atıyorum ben hiçbir zamanda ban yemedim abi hepsinde de dereceli giriyorum üstelik başka bir sebebi vardır illa chatten veya sesliden küfür ediyorsanız eğer o yüzdende yemiş olabilirsin.

Ve bir rank edindiyseniz o şey sizin yaptığınızdan ötürü olur. Bekleme süresi rank almamışken oluyor her 2 maçtan sonra.

Aynı telefon üzerinden ya da mailinize bağlı olan 2 hesabınızda rank farkı varsa otomatik olarak smurf sayılarak ban yiyorsunuz galiba.

Düzenleme: Valve smurf konusunda geçen aylarda bir açıklama yayınladı ama uygulamaya geçtiğini sanmıyorum. Çoğu oyunda hala smurflar geziyor.

Aynı telefon üzerinden ya da mailinize bağlı olan 2 hesabınızda rank farkı varsa otomatik olarak smurf sayılarak ban yiyorsunuz galiba.

Düzenleme: Valve smurf konusunda geçen aylarda bir açıklama yayınladı ama uygulamaya geçtiğini sanmıyorum. Çoğu oyunda hala smurflar geziyor.

Smurflar hala dolu hocam evet yan hesabım smurflar sağ olsun novayı bile göremedi maçın yarısı trolleyip diğer yarısında 1V5 atmaya başlıyorlar.

Smurflar hala dolu hocam evet yan hesabım smurflar sağ olsun novayı bile göremedi maçın yarısı trolleyip diğer yarısında 1V5 atmaya başlıyorlar.

Eğer konuyu açan arkadaş smurf sebebinden ban yiyorsa güzel bir ilerleme olur CS:GO için. Oyuna eğlenmek için girip karşı tarafa rage attırıp çıkartıyorlar.

Geri
Yukarı