CS:GO Her rekabetçi maçta kötü takım geliyor

Arkadaşlar ciddi diyorum trollemek hoşuma gidiyor 15-14'te bombayı çözecekmiş gibi yapıyorum çözmüyorum ve kaybetmiş oluyoruz cidden eğlenceli.
Bilmiyorsanız söyleyeyim; takımdaki denk gelen arkadaşlar size ana bacı sövüyor, sinir oluyor. O kadar şey yapıyorum, bunu ben bile yapmadım. İnsanlar o kadar işten güçten vakit arttırıp eğlenmek için oyuna giriyor, sizin gibi insanlar denk geliyor, zehir ediyor. Size yapılsa hoşunuza gider mi? 😁

Bilmiyorsanız söyleyeyim; takımdaki denk gelen arkadaşlar size ana bacı sövüyor, sinir oluyor. O kadar şey yapıyorum, bunu ben bile yapmadım. İnsanlar o kadar işten güçten vakit arttırıp eğlenmek için oyuna giriyor, sizin gibi insanlar denk geliyor, zehir ediyor. Size yapılsa hoşunuza gider mi? 😁
Bana yapılsa kahkaha atardım ve videoya çekerdim anı olurdu :D

Çok sinirimi bozmaya başladı. Her maçta kötü takım geliyor. Nova Master'dım, 5-6 maç art arda rezil ötesi takımlar geldi nova 3'e düştüm. Yine aynı şekilde 3-4 maçtır kötü takımlar geliyor, sonunda nova 2'ye düşeceğim. Anlamadığım bizim takım hep rezil değil orta seviye gelse bile karşı takım hep global oluyor 35-45 vuruyor adamlar. Ben mi şansızım size de mi aynısı oluyor :D

Hocam eğer bir takımınız yoksa ve CS:GO gibi bir oyunda rastgele gelen bir takıma giriyorsanız sizi de bir sorgulamak lazım bu tarz oyunları ekibiniz olmadan oynamayacaksınız.

Asosyal eğlencesi de böyle oluyormuş demek ki 😉
Sorma ya :D
Valla Dünya’da ne kadar çeşitli insanlar var, hepsini gördüm diyorum, gördükçe anlıyorum. Bi’ bitmedi çeşitler. Size karşı hakaret edilmesinden de hoşlanıyorsunuz galiba. 😁👈 Bu arada şu gülücüğe aldırmayın, takıntı olduğu için koyuyorum. 😁
Bir ara hiç para harcamadan 16-14 kaybettirmiştim takımı trollemek gerçekten de eğlenceli oluyor dene sende.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı