Her rekabetçi maçta atılmak

Makaleler
10
Evet, konu başlığında da yazdığı üzere, ben şu an 7 rekabetçi maç girdim ve 6'sında kicklendim ve 1 tanesinde kicklenmedim. Sürekli rekabetçi maçlarda kickleniyorum, sebebi nedir?

İlk 7 maçınızdı galiba biraz oyunu öğrenip sonra ranked girin. Muhtemelen size söylenenleri anlamıyorsunuz buda takımı sinirlendiriyor. Bomba kurma alanlarını, haritayı komutları öğrendikten sonra ranked girin. Eğer daha önceden serverlerda CS oynamadıysanız bunlar normaldir.

Problemi çözdüm. Artık 3 Rekabetçi kazanmam var. Her cevabınız için teşekkürler. Benim ile aynı problemi yaşayan arkadaşlar en başta alıştırma haritalarında alıştırma yapsınlar sonra ranked maç girsinler. Sonra ise mümkünse arkadaşlarınız ile girin. Ve en son olarak silah seçimlerinizi iyi yapın mesela eğer kolsuzsanız Deagle kullanmayın yada aynı şekilde kolsuzsanız USP-S kullanmayın. Tekrardan her yanıt için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı