CS:GO Herkes FFA DM Sunucu Tavsiyesi

CLKgraphıc

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi forumlar herkese, CS:GO oynuyorum ve antrenman haritalarının çoğu var atölyede ısınma için. Ama en çok ölüm maçını seviyorum aslında gerçek oyuncularla oynandığı için fakat hiç herkesin tek olduğu sunucu bilmediğim için ve sunucu listesinde sürekli Rus sunucuları çıktığı için sadece aim_botz training haritasında çalışıyorum. Bildiğiniz herkesin tek ölüm maçı sunucusu varsa paylaşabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar herkese, CS:GO oynuyorum ve antrenman haritalarının çoğu var atölyede ısınma için. Ama en çok ölüm maçını seviyorum aslında gerçek oyuncularla oynandığı için fakat hiç herkesin tek olduğu sunucu bilmediğim için ve sunucu listesinde sürekli Rus sunucuları çıktığı için sadece aim_botz training haritasında çalışıyorum. Bildiğiniz herkesin tek ölüm maçı sunucusu varsa paylaşabilir misiniz?
Ben buradan giriyorum ilk sıradaki serverlar bazen full oluyor girmek için iyi kollaman gerekiyor özellikle akşamları.

Sağ olun, buldum aradığım sunucuyu. Lokasyonu da değiştirince Rus sunucuları gitti, Avrupa sunucuları geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Topluluk sunucusu tarayıcısına FFA yazın. Başında TR ibaresi olan ve -tickrate 128 bir sunucuda 15 ping ile gayet iyi antrenman yaparsınız.

Yalnız sürekli MM atan biriyseniz bildiğiniz üzere resmi sunucular 64 tick, bu durumda atılan smoke ve mermi dahi farklı gitmekte olduğu için performansınızı kötü yönde etkileyebilir. Bu sebepten dolayı 64 tick bir sunucu tercih etmek isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı