CS:GO hile dosyaları kalıntısını silme

hileyi arkada çalıştırdığınız zaman genelde hemen valve sunucularına düşer o dll dosyası 2 3 ay sonra toplu ban atarlar.

VAC ban geri alınamıyor diye biliyordum. Doğru mu?

Doğru. VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz. Eğer VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiğine karar verilirse otomatik olarak kaldırılır. Yani o arkadaşın dediği gibi VAC Ban kaldırma taktiği diye bir şey yoktur.

Formatla falan uğraşmaktansa Windows'un sıfırlama işlemini kullanabilirsin, format biraz daha zor bir iş. Sıfırlarsan da bütün her şey silinecek zaten. 3-4 saat Windows'u sürücüleri falan yükler, halledersin. Bir hata yapmışsın, insanız, yaparız arada öyle şeyler, rahat ol. Ban falan da yemezsin. Valve'nin hile sisteminin ne kadar zayıf olduğunu herkes biliyor :)
Dostum ben öyle yaptım ve oyunu oynuyorum hilesiz bir şekilde şuan aklıma bir şüphe düştü acaba windowsun kendi özelliği olan bu bilgisayarı sıfırla yaptığım halde halâ daha kalan kalıntı var mıdır? Kaspersky falan yüklü tam tarama yaptım bir sıkıntı çıkmadı bu arada hile dll şeklinde ve enjektörle aktif olan hilelerdendi mesela önceden hile kullanırken hatırlıyorum belgelerimde falan hile dosyaları vardı ama windowsun kendi özelliği olan bu bilgisayarı sıfırla yaptıktan sonra hepsi gitmişti. Acaba bu bilgisayarı sıfırla yapsakta temizlenmeyen dosyalar var mıdır?

Dostum ben öyle yaptım ve oyunu oynuyorum hilesiz bir şekilde şuan aklıma bir şüphe düştü acaba windowsun kendi özelliği olan bu bilgisayarı sıfırla yaptığım halde halâ daha kalan kalıntı var mıdır? Kaspersky falan yüklü tam tarama yaptım bir sıkıntı çıkmadı bu arada hile dll şeklinde ve enjektörle aktif olan hilelerdendi mesela önceden hile kullanırken hatırlıyorum belgelerimde falan hile dosyaları vardı ama windowsun kendi özelliği olan bu bilgisayarı sıfırla yaptıktan sonra hepsi gitmişti. Acaba bu bilgisayarı sıfırla yapsakta temizlenmeyen dosyalar var mıdır?
Endişelenmeyin, belgelerimde olan dosyalar yüksek ihtimalle hilenin config dosyalarıdır. Sıfırladıysanız herhangi bir şey olma ihtimali çok düşük.

Dostum xhanger'i bende kullanıyorum. Bizzat yapım ekibindede varım. CSGO'da vac olayı bitti. 8 Aydır vac a güncelleme gelmiyor. Kişiye özel build koruması bile sadece bu korumayı geçmeye yeterken, undetect hooking, vac bypass, karmaşık kod sistemleri ile bu oranı 0 ın da altına indiriyoruz. O konuda için rahat olsun :) Yersen yersen owerwatch yersin

Yeni konular

Geri
Yukarı