Çözüldü CS:GO Hile Kanalları ve Uygulamaları Neden Banlanmıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Çünkü hileden para kazanıyorlar :)
Artık bende buna inanıyorum. Hile satan kişiler,siteler v.b belli kaç senedir aktif duruyor. Aynı alan adıyla aynı internet adıyla v.s v.s.. Valve ne yapıyor ? Söyleyeyim ;
"Canm sıkıldı.s ya Dust 2 deki kapıların yerini değiştiriyim "
Miragedeki çop torbasını kaldırıyım
Dust 2 A bölgesindeki pencereleri bi tık yukarı kaldırıyım ct pusarken kafası biraz daha netleşsin."

Çok sinir oluyorum şu duruma. Güzelim oyunu göz göre göre öldürdüler. Dİğer bir konuya gelirsek, 1-2 kez oynadım fakat inanın hiç sevmedim "VOLERANT". Umarım bu oyun CS:GO yu tahdından eder. Valve'idize getirir.
Ben dahil tanıdığım 4 global sırf bu yüzden oyun bıraktık adam supreme global elo arasında mevlana açıyor muhtemel oraya kadar da öle gelmiş ve ban yememiş. Valve'nin komisyon aldığına eminim ama kanıtlayamam :)

Özellikle Ömer DMN kanalı yüzünden CS'de 4 arkadaşım ban yedi. Risk yok diyor millet indirince para alıyor hesaplar gidiyor. Suç duyurusunda bulunduk bakalım eli kulağında.

Hak etmişler banı ayrıca. Hile kullanmak da bir suçtur.

Son düzenleme:
Kim yasaklayabilir ki ?
İp ban atsa yasaklayanı görürsün, ama adamlar neden onu yapsın ki dersen daha mantıklı olur. Adamların tek gayesi sunucularının dolu olması oyunun oynanıyor olduğunu göstermek. Hileciler ile uğraşan biz oluyoruz. Hile kullananın dini imanı yada neye inanıyorsa onu sorgulaması gerek, bir insanın hakkını elinden almak çalmak haksızlık ve hırsızlıktır. Pubg de yarım saat lot yap biri gelsin hile ile seni öldürsün bunun hiç bir dinden yeri yok. Belki insanlara biraz okulda geometri, matematik yerine vicdan dersi'de verilse o zaman insanlar kimsenin hakkını oyunda dahi gasp etmezler.

Her sene milyarlarca dolar kâr elde eden bir şirketin 10-15 Dolarlık hilelerden komisyon aldığını iddia etmek bence çok komik.
İşin doğrusu Valve tekel bir şirket olduğu için uğraşmıyordur. CS:GO bile bu şirketin yıllık gelirinin sadece küçük bir kısmını kapsıyor. Tabi şimdi rakip olabilecek bir oyun çıktı, Valorant. Belki bu sayede Valve, hile koruması için bir bütçe ayırıp bütün bu sorunları düzeltir ama bilemiyorum.

Geri
Yukarı