CS:GO hile olmamasına rağmen kalıcı Overwatch VAC banı verdi

erhannyldz1

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: GTX 1660 Tİ 6 GB / AMD RYZEN 5 5500 3.60 GHZ/ 16 GB RAM / MSİ A520M A PRO / 512 GB SSD / WİNDOWS 11
Meslek
Öğrenci
CS de asla hile açmadım, açmam da.
Zannetmiyorum fakat açmamama rağmen VAC ban yedim Overwatch ban, artık her neyse.
Bunu yaşayan kaç kişi var bilmiyorum ama yok mu derdimi anlatabileceğim bir firma, bir kişi?
Hayır bir de kalıcı yani, büyük saçmalık ve sinir bozucu. Bilen varsa yazabilir mi?

VAC Ban.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Zannetmiyorum fakat açmamama rağmen VAC ban yedim Overwatch ban, artık her neyse.
Bunu yaşayan kaç kişi var bilmiyorum ama yok mu derdimi anlatabileceğim bir firma, bir kişi?
Hayır bir de kalıcı yani, büyük saçmalık ve sinir bozucu. Bilen varsa yazabilir mi?

Eki Görüntüle 1696078
Takımı sabote ettiniz mi hiç trolleme falan?

Eki Görüntüle 1696078

VAC ban değil Overwatch ban :/ aynı şekilde hata aldığımda Overwatch ban yemiştim ben çünkü.

Overwatch hatalı olmaz diye düşünüyorum gerçek insanlar bakıyor üstelik bildiğim kadarıyla 3 veya 5 kişi bakıyor bir tanesi bile itiraz etse ban yemiyorsunuz.

Eki Görüntüle 1696078
Yanlış bilgi olmasın, açıklık getireyim. Eğer bilgisayarınızda başka bir 3. parti varsa algılayıp da banlayabilir fakat vac yememişsiniz overwatch yani müfettişlerin kararı. Eğer yanlışlıkla böyle bir karar verilirse ve tekrar incelemeye alınırsa 1-2 hafta içerisinde banınız açılır.

Takımı sabote ettiniz mi hiç trolleme falan?

Bazen Rusları trollememek elde değil ama şu 2 3 aydır adam gibi oynayıp çıkıyorum kimseyi sabote etmedim.

Geri
Yukarı