CS:GO Overwatch VAC banı

Halis Çetinkaya

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 5 Pre olarak sürekli rutinimiz olan CS:GO'ya rekabetçi modda girdik ne gördüm yukarıda Overwatch tarafından yasaklandğımı söylemekte ve profilimde de aynı şekilde VAC yediğim belirtilmiş.

Rankım Global ve Esea Faceit gibi platformlarda oynayan kendimize yer edinmeye çalışan oyundan zevk almaya çalışan kişileriz mm'i çok nadir oynuyoruz zaten arada bir ısınmak için onunda 2 maçtan 1'inde hile oluyor. Böyle lanet bir sistem işte. Yaptığım şey smoke içi tek mermi ile 4 kill B tarafından geliyorlar tüneldeler ben de havuz tarafından sıktım ve ilk mermiye 4 kişi gitti. Bunun sonucunda Overwatch düşüp ban yedim sanırım ne kadar mantıklı anlamak mümkün değil cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Ayrıca bir de bu olay var önceki ban yemiş olduğum bir hesabım vardı 1 yıl önce yemiştim o hesabın telefon numarasını şimdiki hesabıma bağladığım gün yedim. Banı bunun bir alakası var mıdır? Yeni hesap açacağım bu telefon numarasına 6 ay sonra tekrar bağlayabiliyormuşum araştırdığım kadarıyla. Tekrar yeni aldığım hesaba bağlarsam oda banlanır mı? Ban yemeden önceki eski bir resim sadece bu kaldı. Elimde global olduğum ilk andı bu elimde kalmış buraya da bir sıkıştırayım dedim.

20170817203554_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO artık tarihe karıştı. Herkes hile yapıyor. 2 hafta önce Almanya'dan arkadaş gelmişti CS:GO girelim dedik. Rekabetçiden raunt başlar başlamaz adam bizim base'e ışınlanıyor ve dönerek hepimizi vuruyor. Hadi orasını geçtim adama aynı anda 5 bomba ve molotof attık, adam sağ kurtuldu. CS:GO ile artık ilgilenilmiyor. Bu arada biz rekabetçi oyunları Prime hesap ile oynuyoruz. Prime bile hile dolu, yapacak bir şey yok.

Ayrıca bir de bu olay var önceki ban yemiş olduğum bir hesabım vardı 1 yıl önce yemiştim o hesabın telefon numarasını şimdiki hesabıma bağladığım gün yedim. Banı bunun bir alakası var mıdır?

Cevabı kendin vermişsin aslında. Valve'nin böyle saçma bir kuralı var. Aynı numaranın kayıtlı olduğu hesaplardan biri vac ban yemişse diğer hesaplar da vac ban yiyor. Ancak senin durumun overwatch incelemesi sonucu olmuş gibi. Attığın ekran görüntüsünde de herhangi bir yasaklama gözükmüyor. Geçici bir ceza olabilir.

edit: Resim eskiymiş. :) Şuan ki durumda ne yazmakta üst tarafta. Kalıcı olarak yasaklandığınız mı yazıyor?

Temiz bir oyun için MM'i bırakın. Tabi Faceit, Esea gibi platformlarda da bulunuyor ama MM gibi değil. İyi forumlar :)

Cevabı kendin vermişsin aslında. Valve'nin böyle saçma bir kuralı var. Aynı numaranın kayıtlı olduğu hesaplardan biri vac ban yemişse diğer hesaplar da vac ban yiyor. Ancak senin durumun overwatch incelemesi sonucu olmuş gibi. Attığın ekran görüntüsünde de herhangi bir yasaklama gözükmüyor. Geçici bir ceza olabilir.

edit: Resim eskiymiş. :) Şuan ki durumda ne yazmakta üst tarafta. Kalıcı olarak yasaklandığınız mı yazıyor?
desteğe ricada bulundum zaten demolarım izlendi ancak overwatch sonucu değil vac ban yediğim telefon numarasını asıl hesabıma bağladığım için ban yemişim hesabımda ki overwatch ban yazısı diğer yemiş olduğum banı overwatch üzerinden yemiş olmamdan dolayı yazıyormuş. :/

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı