CS:GO hile tespiti

Dün basit eğlence oynarken karşı takımda birinin hile olduğununda şüphelendim ve video kaydı aldım. Videoda wh olduğunda dair bariz hareketler var ancak alamadığım kısımlarda adam körken sisin içindeki kişileri 3 mermide 3 kişi öldürdü. Bu amatör E-Sporcuyu
Nereye bildirmem gerekiyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç bir yere :D İstersen Steam Ticket kısmından at ama cevap aynı olacaktır. "Valve Anti Cheat (VAC) sistemi hileyi tespit ederse banlanacaktır gibisinden ki yüzyılın en güzel yalanı :D 2-3 ay içinde ban yer eğer tespit edilirse ki sanmıyorum.

Oyun hile dolu zaten ben basit eğlenceye gireyim diyorum her oyunda rahat 10 kişiyi bildiriyorum. Oyun içi bildireceksin en iyi ihtimalle 2 haftada banlanıyorlar fakat buna çözüm yok herkes hile. En kötü WallHack kullanıyorlar.

Oyun hile dolu zaten ben basit eğlenceye gireyim diyorum her oyunda rahat 10 kişiyi bildiriyorum. Oyun içi bildireceksin en iyi ihtimalle 2 haftada banlanıyorlar fakat buna çözüm yok herkes hile. En kötü wallhack kullanıyorlar.

Cidden güzel oyun ancak böyle kendinden soğutuyor.

Karşıma böyle birisi gelse monitöre kafa atarım en iyi ihtimalle.

Geri
Yukarı