CS:GO Hile yüzünden VAC ban kalkar mı?

Arkadaşlar bir şekilde hesabımdan hile açılıp oyuna giriş yapılmış ve haliyle şu an sunuculara giremiyorum. Profilimde
"Kayıtlarda 1 VAC yasağı
Son yasaklamadan bu yana 0 gün"
şeklinde bir yazı var. Bu VAC yasağı kalkar mı? Bilgisi olan var mı? Ya da benim yapmam gereken bir şey var mı?
kardeş ben hile felan bilmiyom ama Vac Ban yasagın var diyor ... Lütfen yardım sadece 7 Günlük reka banım var kendi takım arkadaşına zararvermekten başka yoktu ama Vac yasagı var skype adresim : facebook:utku.kandeger.77 yardım..!!!

kardeş ben hile felan bilmiyom ama Vac Ban yasagın var diyor ... Lütfen yardım sadece 7 Günlük reka banım var kendi takım arkadaşına zararvermekten başka yoktu ama Vac yasagı var skype adresim : facebook:utku.kandeger.77 yardım..!!!
Bir Baktım Vac Ban
lütfen cevep hesap araya gitti

Dosya Ekleri

• 20160613114042_1.jpg
    20160613114042_1.jpg
    122,7 KB · Görüntüleme: 683
Malesef kalkmıyo diye biliyorum abim de hile yapmayı denedi hem hile çalışmadı hem ban yedi.
Yani hile çalışmayınca bile ban yemek çok gıcık.

Cezalar hafif, şu an olabilecek en üst seviyede hileci kaynıyor oyun. Açık açık hile yapan bir kaç kişinin profilini takibe aldım 2 ay kadar geçti hala VAC ban yememişler. Lanet olsun böyle işe ya.. Daha açık açık hile yapanı bile banlamıyorken çaktırmadan açanları nasıl banlayacaklar acaba?

Tüm envanter, tüm oyunlar ne varsa hepsine erişimin engelleneceği şekilde VAC ban atılmalı, yapan öyle bir cezalandırılmalı ki bir daha aklının ucundan bile geçememeli hile açmak.

Cidden oyundan tiksindirdi artık şu hileci ezikler. Faceit'e mi geçelim illa ne yapalım anlamadım ki.

Ben rekabetcide cok fazla kişi attıgımdan 1 gun rekabetci banı yedim.Normal topluluk sunucularına girdim ve hile kullandim.Ama rekabetcide kullanmadim.Owereatch tarafindan suclu bulundum ve vac yedim.Ama owerwatch sadece rekabetcide oluormus.Nasıl oldu anlamadım.:'(

Geri
Yukarı