Steam VAC ban yiyen hesaba hediye olarak CS:GO atılırsa ban kalkar mı?

Bu iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Ayrıca VAC sisteminin oldukça adil bir şekilde yürütüldüğünü düşünüyorum.

Şimdi sizin düşüncenize göre haksız yere asla VAC atmazlar VAC çok adil bir şekilde işliyor diyorsunuz. Şimdi olayı anlatacağım siz imkansız sende hile kullanmışsın diyeceksiniz biliyorum. Ben yinede olayı anlatayım.

3 arkadaş sürekli aynı lobiden maça giriyorduk, defalarca girdik. Aynı lobiden maça girdiğimiz arkadaşın birisi maç arasında sürekli hile açıp kapatıyormuş çatır çatır adamları vuruyordu anlamadık. 7 yıl öncesini hatırlamıyorum belki uyarı falan aldı haberimiz olmadı. Yine oyumuzu oynadık çıktık ban falan yemedik. 3-4 saat sonra 3 arkadaş VAC ban yedik. Forumlarda her yerde çözüm aradık steam desteğe yazdık yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız banınız açılır vs gibi mesajlar aldık hep bekledik açılacak diye. Çünkü biz diğer 2 kişi asla ve asla hile kullanmadık. Çok çok sonraları desteğe son kez yazdığımızda şöyle bir cevap aldık, hile kullanan kişiyle tekrarlanan oyun oynama sebebiyle ban yediniz tarzında bir destek mesajı gelmişti. Bizde o saatten sonra bir daha uğraşmadık.

Ek olarak VAC banı kaldıracağını iddaa eden çocuğu denemek istiyorum sadece. Ben imkansıza pek inanmıyorum. Steam çok büyük bir şirket ancak daha önce gördük kişilerin e-devlet hesaplarına erişip koronayı temaslı veya pozitif olarak değiştirenler olmuştu. Denemekten zarar gelmez zaten hesabım VAC'lı

Yeni konular

Geri
Yukarı