Steam VAC ban yiyen hesaba hediye olarak CS:GO atılırsa ban kalkar mı?

VAC ban için Steam bu konuda 0 tolerans tanıyor maalesef VAC ban yiyen Steam hesabına kayıtlı numara ve e-posta adresi tekrar yeni hesap için kullanılırsa maalesef yine bir VAC ban yiyorsunuz şahsen bu durumu yaşadım.

Bu kural sadece yeni açılan hesaplarda mı geçerli? Çünkü ben kaybettiğim bir hesabı kurtarırken VAC banlı mailin üstüne aktardılar da.

VAC ban için Steam bu konuda 0 tolerans tanıyor maalesef VAC ban yiyen Steam hesabına kayıtlı numara ve e-posta adresi tekrar yeni hesap için kullanılırsa maalesef yine bir VAC ban yiyorsunuz şahsen bu durumu yaşadım.

Böyle bir şey yok. Daha önce hem VAC ban yediğim hesapla hem de şu an CS:GO oynadığım hesapta aynı telefon var ve kesinlikle VAC ban yemedim. Aynı guardla koruyorum ayrıca.

8 yıllık VAC banlı hesapta çözemediğim tek şey.
Zamanında 1, 30TL olan AK-47 nasıl 280TL oldu.

Gördüğün gibi dust koleksiyonunda. Bu skinler trade up materyalleri yani bu skinin bir üst seviyesinde deagle alev skini var. Bu skinlerden toplu alıp deagle alev elde etmeye çalışıyorlar o yüzden.

VAC banı kaldıracağını iddaa eden birisi var ufak bir ücret karşılığında detayları konuşmadık. 250K envanter var hesabı isterse teslim etmem. Teslimsiz yapacaksa yaptıracağım sonucu buraya yazarım.

VAC banı kaldıracağını iddaa eden birisi var ufak bir ücret karşılığında detayları konuşmadık. 250K envanter var hesabı isterse teslim etmem. Teslimsiz yapacaksa yaptıracağım sonucu buraya yazarım.
VAC ban kaldıracak, ufak bir ücret karşılığında, teslimatsız yapacak ve Steam üzerinden görüşüyor. Çiftlik bank gerçekten çok harika bi yatırım olmalı.

250 binlik envanteri neredeyse hayrına kurtaracak bir babayiğit. Analar neler doğuruyor be. :)

VAC banı kaldıracağını iddia eden birisi var cüzi bir miktar karşılığında detayları konuşmadık. 250K envanter var hesabı isterse teslim etmem. Teslimsiz yapacaksa yaptıracağım sonucu buraya yazarım.
Paranızı heba etmeyin, bunlara inanmayın. VAC yasaklamalarını Steam Destek bile kaldıramazken sıradan bir kullanıcı paranızı alıp kaçmak dışında başka hiçbir icraatte bulunamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı