CS:GO Hydra operasyonu kasası düştü

Daha önce böyle bir şey oldu mu hocam?
Dedikleriniz çok mantıklı.
Oyunda kasa mantığı şöyle işliyor 2 çeşit havuz var birincisi aktif havuz fotoğrafta bıraktığım kasalar var. Bu aktif havuzdaki kasaların düşme ihtimali çok yüksek herkese düşebilir yani. Bir de aktif havuzda olmayan kasalar var bu kasaların düşme ihtimali %1 diyebiliriz, çok az düştüğü ve sürekli açıldığı için doğal olarak piyasada kasa sayısı azalıyor ve değeri artıyor.
1685919491966.png

Daha önce böyle bir şey oldu mu hocam?
Dedikleriniz çok mantıklı.
Benim CS'yi aktif takip ettiğim dönemlerde eski kasaların tekrar canlanma durumu hiç olmadı hocam. Kasa havuzunda bir kere geri düşen geri yükselmiyor genelde. Fakat dediğim gibi Valve'ın anlık kararına bakıyor bu tarz işler. Havuzdaki eski kasaları diriltme yoluna da gidebilirler. Ya da şu anki gibi kalır. Yani her yeni kasa çıktığında önceki kasalar havuzda daha da geriye düşmeye devam eder.

Oyunda kasa mantığı şöyle işliyor 2 çeşit havuz var birincisi aktif havuz fotoğrafta bıraktığım kasalar var. Bu aktif havuzdaki kasaların düşme ihtimali çok yüksek herkese düşebilir yani. Bir de aktif havuzda olmayan kasalar var bu kasaların düşme ihtimali %1 diyebiliriz, çok az düştüğü ve sürekli açıldığı için doğal olarak piyasada kasa sayısı azalıyor ve değeri artıyor.Eki Görüntüle 1807645
Birde her 2 havuzda da olmayan ve hiç düşmeyen kasalar vardı diye hatırlıyorum hocam. Mesela 1000TL olan bir kasa öyle.

Benim CS'yi aktif takip ettiğim dönemlerde eski kasaların tekrar canlanma durumu hiç olmadı hocam. Kasa havuzunda bir kere geri düşen geri yükselmiyor genelde. Fakat dediğim gibi Valve'ın anlık kararına bakıyor bu tarz işler. Havuzdaki eski kasaları diriltme yoluna da gidebilirler. Ya da şu anki gibi kalır. Yani her yeni kasa çıktığında önceki kasalar havuzda daha da geriye düşmeye devam eder.

Bir de her 2 havuzda da olmayan ve hiç düşmeyen kasalar vardı diye hatırlıyorum hocam.

Zaten eski kasaların değişme durumu olursa en hızlısından satmak en mantıklısı olur fiyatı düşmeden. Tüm kasalar tekrar havuza girerse zaten satılacak kadar zaman olur.

Birde her 2 havuzda da olmayan ve hiç düşmeyen kasalar vardı diye hatırlıyorum hocam. Mesela 1000TL olan bir kasa öyle.
Evet hocam devam etmeyen kasalar diye geçiyorlar 6 tane öyle kasa var ama oyunda düşme ihtimali %0 olduğu için onları yazmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı